Blog Logo
 • راهنمای سفر به شیراز

وبلاگ

در وبلاگ ایران بوکینگ، مطالبی مرتبط با هتلها و اقامتگاههای ایران و سراسر جهان قرار می گیرد. بخش وبلاگ بیشتر حالت اطلاع رسانی داشته و ممکن است قادر به ارائه خدمات در خصوص رزرو هتلها و اقامتگاهای معرفی شده نباشیم. همچنین اطلاعات مربوط به اقامت در طول سفر، مطالب جالب مرتبط با مسافرت و تصاویر و اتفاقات مهم گردشگری دنیا را می توانید اینجا ببینید.

 1. هتل و اسپای اقامتی برازا یکی از 25 هتل برتر 2016

  هتل و اسپای اقامتی برازا یکی از 25 هتل برتر 2016

  سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۵
  این هتل و اسپای اقامتی 5 ستاره که در Bwejuu ،ساحل Paje قرارگرفته ، بعنوان یکی از  60 هتل جدید و برتر دنیا توسط Conde Nast Traveller (مجله ی سفری معتبر در سراسر جهان ) و یکی از 25 هتل برتر دنیا از نگاه مسافران معرفی شده است .

   

  کلمات کلیدی: هتلهای خاص

 2. 16 هتل عجیب برای اقامت در جزایر بریتانیا و کانال مانش (سری دوم)

  16 هتل عجیب برای اقامت در جزایر بریتانیا و کانال مانش (سری دوم)

  دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۵
  در ادامه مطلب 16 مکان عجیب بریتانیا در خدمت شما هستیم! مکانهای عجیبی در سراسر دنیا وجود دارند اما تنها تعداد کمی از آنها هستند که می توانید مانند یک هتل، در آنجا اقامت کنید! در این بخش، شانزده مکان عجیب در جزایر بریتانیا و کانال مانش ( UK and Channel Islands ) را معرفی می کنیم تا اگر روزی گذرتان به این مناطق خورد، سری به این مکانهای عجیب بزنید و شاید هم شبی در آنها اقامت کنید ...

   

  کلمات کلیدی: هتلهای خاصدیدنیهای جالبهتلهای عجیب

 3. 16 هتل عجیب برای اقامت در جزایر بریتانیا و کانال مانش (سری اول)

  16 هتل عجیب برای اقامت در جزایر بریتانیا و کانال مانش (سری اول)

  يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۵
  مکانهای عجیبی در سراسر دنیا وجود دارند اما تنها تعداد کمی از آنها هستند که می توانید مانند یک هتل، در آنها اقامت کنید! در این بخش، شانزده مکان عجیب در جزایر بریتانیا و کانال مانش ( UK and Channel Islands ) را معرفی می کنیم تا اگر روزی گذرتان به این مناطق خورد، سری به این مکانهای عجیب بزنید و شاید هم شبی را در آنجا بگذرانید ...

   

  کلمات کلیدی: هتلهای خاصدیدنیهای جالبهتلهای عجیب

 4. قصرمجلل منصور، اقامتی سلطنتی در قلب مراکش

  قصرمجلل منصور، اقامتی سلطنتی در قلب مراکش

  چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۵
  این هتل لوکس همانند یک کاخ به نظر می رسد و فضای داخلی باورنکردنی ، طراحی خارجی و همچنین خدمات رسانی این هتل ،اشتیاق شما را برای سفر به مراکش دو چندان می کند .این هتل این اطمینان را می دهد که مهمانان از لحظه ی ورودشان احساس کنند که به بهشت قدم گذاشته اند. همچنین هر مناسبت و جشنی که در این هتل برگزار می شود ،خاطره ای باشکوه برای همگان به ارمغان می آورد.

   

  کلمات کلیدی: هتلهای خاص

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6