Blog Logo

تور پرواز با جنگنده میگ 29 پنجاه میلیون تومان برای ۲۵ دقیقه!

تور پرواز با جنگنده میگ 29 پنجاه میلیون تومان برای ۲۵ دقیقه!

يکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴

برای علاقمندان به سفر همیشه تورهای گردشگری مختلفی وجود دارد تا بتوانند عطش سفر و هیجان گردشگران را فروکش کنند. بعضی وقتها تورهای عجیبی می بینیم که این یک مورد از آنهاست ... پرواز با جنگنده میگ 29 بمدت 25 دقیقه !

یک شرکت هوا و فضای روسی با همکاری یک آژانس گردشگری سوئیس تور گران‌قیمت پرواز با جنگنده میگ-۲۹ را برای علاقه‌مندان فناوری‌های نظامی راه‌اندازی کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ شرکت روسی Sokol که سابقه 80‌‌‌ ساله در تولید جنگنده‌ های مختلف را دارد در این تور که با همکاری آژانس گردشگی MigFlug برنامه‌ریزی شده چند فرونده میگ-29 آموزشی را مورد استفاده قرار می‌دهد.

با پرداخت حدود 12 هزار و 500 دلار گردشگران می‌توانند پروازی 25 دقیقه‌ای را با این جنگنده زیر سرعت صوت داشته باشند. برای 20 دقیقه پرواز بیشتر هم گردشگرها باید 2 هزار و 100 دلار پرداخت کنند. این شرکت در توضیحات تور خود اعلام کرده که پروازها به همراه خلبانان زبده جنگنده صورت می‌گیرد و گردشگرها می‌توانند مانورهای مختلف را در پرواز خود تجربه کنند.

اگر 18 هزار دلار پرداخت کنید این شرکت برایتان یک ساعت پرواز در نظر می‌گیرد و طی آن می‌توانید رفتن به لبه فضا را تجربه کنید. با این پرداخت پول گردشگرها با این جنگنده به ارتفاعی می‌روند که فقط فضانوردها می‌توانند بیشتر از آن را تجربه کنند.

افرادی که سابقه بیماری‌های قلبی یا مغزی داشته‌اند و کسانی که نتوانند آزمایش‌های پزشکی را پشت سر بگذرانند امکان سوار شدن به جنگنده را ندارند.

میگ-29 که در ناتو به نام فالکروم (Fulcrum) شناخته می‌شود جت جنگنده دوموتوره و دوسکانه فرامانورپذیر است که در دهه 1970 در شرکت میگ اتحاد شوروی به عنوان یک جنگنده برتری هوایی طراحی شد. نخستین پیش‌نمونه این هواپیما در سال 1977 به پرواز درآمد و از سال 1983 به ارتش شوروی پیوست.

میگ-29 از بهترین محصولات صادراتی برای شوروی در زمان خود و برای روسیه در حال حاضر بوده‌است این هواپیما همچنان توسط روسیه و بسیاری کشورهای دیگر استفاده می‌شود. جت جنگنده دوموتوره و دوسکانه میگ-29 شباهت زیادی به جنگنده بزرگ‌تر سوخو-27 دارد که همزمان با آن طراحی و تولید شد. این دو جنگنده به منظور رقابت با جنگنده‌های آمریکایی اف-15 ایگل و اف-16 فالکن ساخته شدند.

Google

نظرات شما