Blog Logo

هتل کوه جادویی در شیلی

هتل کوه جادویی در شیلی

چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۵

Huilo Huilo یک طبیعت اختصاص یافته در جنوب شیلی است که با اکوتوریسم (طبیعت گردی ) ترویج و ترقی یافته است . دراین منطقه تعدادی کلبه ی منحصربفرد وجود دارد و احتمالاً هتل کوه جادویی از منحصربفردترین سلسله هتل های محلی آنجاست.

این هتل شبیه به کوه آتشفشان به نظر می رسد که آب را بافشار همانند چشمه ی فوران کرده از خود خارج می کند. این ملک دارای استخر فضای باز و فضای سرپوشیده به همراه آبگرم درمانی می باشد .این ساختمان به خوبی با طبیعت آمیخته شده و درعین حال تمام امکاناتی که انتظارش را دارید فراهم آورده است. دیوارها وسقف هایش با چوب تزئین وپیراسته شده اند .اتاق های ساخته شده به سبک روستایی آن نیز ، مناظری از زندگی جنگلی را به ارمغان آورده و این در نوع خود شگفت انگیز است.

هتل کوه جادویی شیلی Huilo Huilo

هتل ، رستورانی جذاب دارد که طیف گسترده ای از انواع خوراک ها را فراهم می آورد .کافه رستوران Darwin Tavern انواع نوشیدنی ها را برایتان سرو می کند و تنقلات خوشمزه ای هم دارد .علاوه بر این ،هر روز صبحانه در اتاق خوابتان سرو می شود و در کل پذیرایی خوبی را به عمل آورند .

هتل کوه جادویی شیلی Huilo Huilo

چرا به آنجا برویم؟
این طبیعت اختصاصی ،فعالیت های بسیاری را ارائه می دهد وهمچنین اقامت در این هتل ، تجربه ای خوب و واقعا به یادماندنی را به ارمغان می آورد.

چه زمانی به آنجا برویم؟
درهر زمان : شما می توانید برای پیاده روی ، اسب سواری و حتی دوچرخه سواری در فصل تابستان و برای اسکی و اسنو بوردینگ(اسکی روی برف با یک تخته ی مخصوص ) در فصل زمستان به آنجا بروید.

و اما چطور به آنجا برویم؟
می توانید مسیر سانتیاگو Santiago به والدیویا Valdivia و یا تموکو Temuco را با هواپیما ومسیر سانتیاگو به پانگویی پولی Panguipulli را با اتوبوس بروید.

هتل کوه جادویی شیلی Huilo Huilo

هتل کوه جادویی شیلی Huilo Huilo

هتل کوه جادویی شیلی Huilo Huilo

Google

نظرات شما