Logo تلفن رزرو

نظرات درباره هتل هلیا مشهد

نظر مردم و نقد و بررسی

5 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

تجربه خود را بنویسید


اگر قبلا تجربه اقامت در هتل هلیا مشهد را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

یکی از نزدیکترین هتل ها به حرم هتل هلیا مشهد است که با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی و رفاهی توانسته است به انتخاب اول بسیاری از مسافرین مشهد برای اقامت تبدیل شود. هتل هلیا در فاصله ای 3 دقیقه ای از حرم در خیابان امام رضا قرار دارد و یکی از تفاوت های آن با بقیه هتل ها، ... ادامه

نظر و تجربه اقامت مسافران در هتل هلیا مشهد

امکان رزرو هتل هلیا مشهد از طریق ما درحال حاضر وجود ندارد. برای رزرو آنلاین هتل هلیا مشهد می توانید مستقیم با شماره تلفن هتل تماس بگیرید.
اما ...
امکان رزرو بسیاری از هتل های برتر و تاپ ایران با تخفیف ویژه در این سایت فراهم شده است. شما می توانید با هزینه ای پایین در یکی از بهترین هتلهای مشهد اقامت کنید. هتلهای پیشنهادی ما برای رزرو هتل در مشهد را ببینید.

اینجا کلیک کنید: لیست هتلهای پیشنهادی مشهد

نظر و تجربه مسافران درباره هتل هلیا مشهد

5 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند.
دوشنبه 29 آبان 1396 - امتیاز: 4

با سلام هتل هلیا پذیرش خوب - به حرم نزدیک - فضای هتل خوب گردشگری ضیعیف دکمه های اسانسور خراب - فضای غذاخوری بسته و هوا نداشت کیفیت ناهار و شام متوسط ونظافت متوسط با امکاناتی که دارد میتواند بهترین شود
شنبه 22 مهر 1396 - امتیاز: 4

هتلی تمیز با پرسنلی مودب و منظم صبحانه عالی غذا خوب تمیزی راهروها و آسانسور خوب من که حدود ۱۸ ماه قبل مهمان هتل بودم راضیم کافی شاپ خوب. رضایت مندی از کادر خدمات دارم خدا نصیب کنه که بازم به پابوسی اقا بیایم و مهمان هتل شوم . انشاالله.
جمعه 11 تير 1395 - امتیاز: 3

هتل خوبی بود پرسنل خوبی داشت مخصوصا جناب آقای سعادت که پذیرش هتل هستند واقعا مهربان بودند ولی غذا یه مقدار ضعیف بود ولی دوباره هم میرم هتل هلیا برای دیدن اقای سعادت در پذیرش هتل
پنجشنبه 7 آبان 1394 - امتیاز: 4.5

از همه نظر عالی، برخورد پرسنل بسیار خوب،به حرم نزدیک، از نظر نظافت خیلی خوب، توصیه میکنم حتما این هتل رو انتخاب کنید
دوشنبه 9 تير 1393 - امتیاز: 2

هتل نسبتا خوبی بود.ازنظر غذاو سرویس دهی خوب بود.ولی کف اتاق ها موکت نداشت و کانال های تلویزیون ضعیف بود واز نظر بهداشتی هم ضعیف بود.
  1. 1

نظر یا تجربه اقامت خود را بنویسید