بهترین و ارزانترین هتل مشهد در سال 99 کدام است؟

رزرو هتل ارزان و خوب در مشهد

یکی از سوالاتی که معمولا مسافران مشهد می پرسند، بهترین هتل و ارزانترین هتل مشهد است. همین اول باید به شما بگوییم هیچ وقت نمی توانید انتظار ارزانترین هتل مشهد و بهترین هتل مشهد را با هم داشته باشید. در ادامه لیستی از بهترین و ارزانترین هتلهای مشهد را گردآوری کرده ایم و یک راه آسان برای انتخاب بهترین و ارزانترین اتاق هتل را معرفی کرده ایم.

شاید شما هم در سال 1399 بعد از روزهای تلخی که بدلیل بیماری کرونا در قرنطینه گذرانده اید، قصد سفر به مشهد داشته باشید و برای اقامت خود به دنبال بهترین هتل مشهد و ارزانترین هتل مشهد باشید. مشهد شهر شلوغی است و همیشه مسافر دارد و هتلهای این شهر همیشه شلوغ هستند. قیمت اتاقهای یک هتل رابطه مستقیمی با کیفیت و خدمات آن دارد و بنابراین نمی توانید انتظار بهترین هتل را با کمترین قیمت داشته باشید. اما با کمی تحقیق قبل از سفر به مشهد می توانید بهترین هتلها را در قبال کمترین مبلغ پرداختی برای رزرو اتاق پیدا کنید.

هتلها از 1 ستاره تا 5 ستاره لوکس در مشهد قابل رزرو هستند ولی هرچه تعداد ستاره هتل بالاتر می رود، قیمت رزرو اتاق آن هم بالا خواهد رفت. یکی از بهترین ترفندهایی که می توانید برای صرفه جویی در هزینه سفر استفاده کنید، استفاده از تخفیف هتلهاست. هتلها یک نرخ مصوب دارند که هر سال توسط اتحادیه هتلداران به هتل ابلاغ می شود، اما گاهی در شرایطی خاص، هتلها اتاق خود را زیر قیمت مصوب می فروشند. یکی از این حالتها، خرید از سایت های رزرو آنلاین هتل مانند ایران بوکینگ است. سایتهای رزرو هتل معمولا اتاق را ارزانتر از قیمت مصوب هتل به شما می فروشند. به این ترتیب ممکن است شما بتوانید یک هتل 5 ستاره لوکس را با قیمتی کمتر از قیمت مصوب یک هتل 3 ستاره در مشهد از یک سایت رزرواسیون بصورت آنلاین رزرو کنید.

چطور قیمت سایتها پایینتر است؟

شما شاید سالی یک یا 2 بار تصمیم به سفر به مشهد و رزرو هتل داشته باشید. اگر مستقیما از هتل رزرو کنید، هتل ممکن است به شما تخفیف ندهد اما سایتهای رزرواسیون، روزانه چندین رزرو از هتلهای مختلف مشهد دارند و بنابراین، همکار هتل حساب می شوند. هتل به همکاران تخفیف می دهد و اتاق را زیر قیمت مصوب به آنها می فروشد. حال وبسایتهای رزرو هتل بخشی از این تخفیف را به مسافر می دهند و به این ترتیب، مسافر می تواند زیر قیمت اصلی، اتاق را خریداری کند.

بهترین هتلهای 5 ستاره مشهد کدام است؟

در مشهد هتلهای 5 ستاره زیادی وجود دارد. بعضی از آنها نزدیک به حرم هستند و بعضی دیگر با حرم فاصله دارند. اگر بخواهیم بهترین هتلهای 5 ستاره مشهد را معرفی کنیم می توانیم هتلهای زیر را نام ببریم:

هتل  بین المللی قصر مشهد

هتل بین المللی قصر بدون شک یکی از بهترین انتخابها در مشهد است و خدمات لاکچری آن، قصر را متفاوت با دیگر هتلهای مشهد کرده است. این هتل در فاصله 800 متری حرم مطهر امام رضا قرار دارد. قیمت اتاق 2 تخته در این هتل در سال 1399 حدود 750 هزار تومان به ازای هر شب است اما با تخفیف از سایتهای رزرواسیون مانند ایران بوکینگ می توانید آنرا شبی 600 هزار تومان بخرید.

هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد، یکی از هتل های 5 ستاره شهر مشهد واقع در خیابان امام رضا (ع) می باشد و شامل 20 طبقه و 600 اتاق در تیپ های مختلف سینگل، دبل رویال، سوئیت و پرنسس روم است. اتاق دوتخته این هتل در سال 1399 حدود 660 هزار تومان است که با تخفیف می توانید بصورت آنلاین آنرا 580 هزار تومان بخرید.

هتل درویشی مشهد

یکی دیگر از هتلهای 5 ستاره و معروف مشهد، هتل مجلل درویشی در اصلی ترین خیابان منتهی به حرم امام رضا، در فاصله 1400 متری حرم قرار دارد. این هتل در 25 طبقه، مرتفع ترین ساختمان اقامتی و بزرگترین هتل آتریوم کشور با سطح شیشه ای می باشد. امسال قیمت اتاق دوتخته این هتل شبی 790 هزار تومان است که اگر آنرا از سایتهای رزرواسیون بخرید، حدود 700 هزار تومان پرداخت خواهید کرد.

هتل الماس 2 مشهد

دومین هتل از گروه هتلهای الماس مشهد و در حال حاضر، یکی از مجلل ترین هتلهای مشهد است که با 220 اتاق در 26 طبقه با الهام از معماری خاص ملل مختلف، موزه ای از هنر های بین المللی را به نمایش گذاشته است. اتاق دوتخته امسال 967 هزار تومان قیمت دارد اما اگر آنرا از ایران بوکینگ بخرید، فقط 580 هزار تومان پرداخت می کنید. این قیمت تقریبا برابر با قیمت مصوب یک هتل 3 ستاره در مشهد است!

هتل پردیسان مشهد

هتل پردیسان هم هتل بسیار خوبی است ولی با حرم فاصله دارد. در یکی از بهترین مناطق آب و هوایی در جنوب غربی مشهد، هتل پردیسان مشهد، هتلی 5 ستاره با امکانات و تجهیزات کامل و مدرن آماده خدمت رسانی به مسافران و زائرین شهر مشهد مقدس است. دوتخته پردیسال امسال 480 هزار تومان قیمت خورده است و با تخفیف 320 تومان است.

هتل سی نور مشهد

در مجاورت بازار رضا، هتل 5 ستاره سی نور مشهد را می توانید ببینید که یکی از بهترین هتلهای مشهد بوده و برای کسانی که می خواهند هم به حرم نزدیک باشند، هم به بازار مشهد بهترین انتخاب است. اتاق دوتخته هتل سینور امسال 613 هزار تومان قیمت گذاری شده است اما سایتهای رزرواسیون، با تخفیف آنرا 400 هزار تومان برای شما رزرو می کنند. یعنی با 33 درصد تخفیف شما فقط دو سوم قیمت را پرداخت می کنید!

هتل پارس مشهد

هتل پارس مشهد در فضایی بدور از شلوغی های حرم و در نزدیکی تفرجگاه های طرقبه و شاندیز قرار دارد و دریاچه مصنوعی و فضای سبز اختصاصی این هتل، باعث شده مسافران اقامتی متفاوت را تجربه کنند. اتاق دونفره این هتل امسال 600 هزار تومان است که با تخفیف می توانید آنرا 430 هزار تومان برای خردادماه 1399 بخرید.

ارزانترین هتلهای مشهد کدام است؟

هتلهای ارزان قیمت زیادی در مشهد وجود دارد. بعضی از آنها حتی هتل نیست و فقط یک مسافرخانه است. وقتی می خواهید یک هتل یا اتاق ارزان در مشهد بگیرید، باید بیشتر از قبل تحقیق کنید چون ارزانی گاها با بی کیفیتی و حتی عدم رعایت بهداشت همراه است. اگر بصورت حضوری قصد رزرو اتاق ارزان را دارید، حتما قبل از پرداخت پول، اتاق را ببینید و همه چیز را خوب بررسی کنید. در زیر تعدادی از هتلها و آپارتمانهای ارزان قیمت مشهد را لیست کرده ایم که در عین داشتن قیمت مناسب، از نظر کیفیتی تضمین شده هستند. البته ممکن است ارزانترین نباشند اما بهترین کیفیت را در ازای پایینترین قیمت در اختیار شما قرار می دهند و به صرفه هستند و برای یک سفر با کیفیت و اقتصادی مناسب می باشند.

هتل زیتون مشهد

هتل زیتون یکی از هتلهای قدیمی و با سابقه مشهد است که در سال 1387 بازسازی شده است. این هتل جنب سینما قدس واقع شده و با حرم 10 دقیقه با ماشین فاصله دارد. این هتل دارای اتاق های 2 تا 4 تخته مجهز به امکانات مناسب رفاهی می باشد

هتل آپارتمان شارین مشهد

اگر در سفر به مشهد قصد اقامت در هتل آپارتمانی داشته باشیم که هم تمیز و خوب باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم به حرم نزدیک باشد، گزینه های محدودی برای انتخاب داریم که شارین یکی از آنهاست.

هتل آپارتمان سروش مشهد

از هتل آپارتمانهای نزدیک حرم مشهد است که در ضلع شرقی حرم واقع شده و امکانات خوبی برای اقامت دارد. فاصله هتل سروش با حرم حدود 250 متر است و مسافران می توانند با پای پیاده به حرم دسترسی داشته باشند.

هتل آپارتمان رنگین کمان مشهد

هتل رنگین کمان از سری هتل آپارتمانهای خوب مشهد است که علاوه بر امتیاز نزدیکی به حرم، دارای خدمات مناسب نسبت به قیمت نیز می باشد. این هتل در خیابان امام رضا 8 واقع شده است.

هتل آسیا مشهد

هتلی 4 ستاره اما یکی از ارزانترین ها در مشهد است. هتل آسیا یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین هتلهای 4 ستاره مشهد است که البته در سال 1395 بازسازی شده و با فراهم کردن 154 باب واحد اقامتی و امکاناتی چون رستوران، کافی شاپ، استخر، پارکینگ و اینترنت در خدمت مسافران است.

هتل تارا مشهد

از هتلهای 4 ستاره و خوب مشهد هتل تارا است که در فاصله نزدیکی از حرم قرار دارد و از تراس آن نمای زیبای بارگاه ملکوتی امام رضا دیده می شود. هتل تارا در مجموع دارای 116 اتاق است.

هتل اترک مشهد

یکی از هتلهای نزدیک به حرم و تمیز مشهد، هتل 4 ستاره اترک است. هتل اترک با فاصله کمتر از 3 دقیقه به حرم با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی توانسته به یکی از گزینه های مناسب برای مسافران تبدیل شود.

چطور بهترین و ارزانترین هتل مشهد را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین گزینه برای اقامت باید بودجه خود را مشخص کنید و سپس در سایتهای رزرواسیون، لیست هتلها و توضیحات آنها را ببینید. بسیاری از سایتهای رزرواسیون، در قسمت لیست هتلها، فیلترهایی دارند که بوسیله آن می توانید براساس قیمت و کیفیت، هتلها را دسته بندی کنید و به این ترتیب در مدت زمان کوتاهی، می توانید بهترین هتل با توجه به شرایط خود را انتخاب کنید. مثلا برای هتلهای مشهد در ایران بوکینگ روی این لینک کلیک کنید. همانطور که می بینید، در قسمت فیلتر ها می توانید قیمت را مشخص کنید، ترتیب نمایش را براساس ارزانترین قیمت هتل در مشهد، مرتب سازی کنید و سپس براساس امکاناتی که مدنظر دارید، لیست هتلها را فیلتر کنید. به این ترتیب در زمان خود صرفه جویی کرده اید و انتخاب های خود را محدود به چند هتل در مشهد خواهید کرد و سپس براحتی می توانید هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید. بطوریکه کمترین پول را برای رزرو اتاق بپردازید و بیشترین خدمات را دریافت کنید.

آیا سایتهای رزرو هتل معتبر هستند؟

تقریبا می توانید با اطمینان به شما بگوییم همه وبسایتهای رزرو هتل مشهد که در ایران کار می کنند معتبر هستند. اگر یک وبسایت رزرواسیون، معتبر نباشد، با اولین رزرو یک مسافر، دست آن رو می شود و با شکایت بسادگی وبسایت متخلف بسته خواهد شد. بنابراین فقط کافی است از وبسایتهای با سابقه برای رزرو هتل استفاده کنید. برای فهمیدن اینکه یک وبسایت چقدر سابقه دارد کافیست به اینماد آن وبسایت مراجعه کنید و تعداد ماههای سابقه کسب و کار را ببینید. همچنین در انتخاب وبسایت رزرو هتل، فقط به قیمت توجه نکنید و سابقه و خوش نامی آن وبسایت را هم در نظر داشته باشید. ممکن است سایتهای رزرو هتلی یک شبه سبز شوند و قیمت پایینتر از بقیه سایتها داشته باشند. در این صورت باید به آنها شک کنید. رنج قیمت برای یک اتاق در یک هتل مشهد در یک تاریخ خاص در همه سایتهای معتبر رزرو هتل تقریبا یکسان است.

نوشته شده در ۲۰ خرداد ۱۳۹۹

ارسال نظر

Captcha