قطار 5 ستاره تهران مشهد از هم اکنون قابل رزرو است

0
شرکت قطارهای مسافرتی رجا اخیرا در اقدامی جالب و تحسین برانگیز اقدام به واردات قطارهای لوکسی که بی شباهت به هتلهای 5 ستاره نیستند کرده است. این قطارها از هم اکنون در مسیر تهران – مشهد و بالعکس آماده خدمت رسانی به مسافران می باشند. این قطار با عنوان قطار پنج ستاره زندگی به عنوان جدیدترین قطار وارد شده به ناوگان حمل و نقل ریلی کشور است.

قطار 5 ستاره

قطار پنج ستاره زندگی با هدف توسعه ناوگان مسافربری ریلی کشور  به طور رسمی راه اندازی شد.  این قطار جدیدترین قطار وارد شده به ناوگان کشور است و از نظر تسهیلات رفاهی و خدماتی این قطار در سطح بالاتری از قطارهای موجود قرار دارد.

قطار 5 ستاره

قطار زندگی از میهمانداران آموزش دیده و تحصیل کرده خانم و آقا برای ارائه خدمات به مسافران بهره می برد. این قطار با ظرفیت 250 تا 300 نفر مسافر و از نوع چهار تخته پلور سبز با تزئینات ویژه و امکانات و خدمات فرهنگی، سرگرمی و گردشگری در قالب برنامه های سمعی و بصری است.

قطار 5 ستاره

هم اکنون این قطار با سه حرکت رفت و برگشت از تهران به مشهد و به عکس آماده جابجایی مسافران و ارائه خدمات است. سفارش غذا و تنظیم وقت پذیرایی در رستوران، سفارش کتاب از کتابخانه و سفارش به کافه برای سرو انواع نوشیدنی و خوراکی و وجود فروشگاه های سیار هدایا از جمله خدمات تازه ای است که در این قطار ارائه می شود. عکس های نینا مختارباف عکاس برنا و محسن رحیمی عنبران عکاس باشگاه خبرنگاران از این قطار 5 ستاره را در زیر می بینید.

قطار 5 ستاره

قطار 5 ستاره

قطار 5 ستاره

قطار 5 ستاره

قطار 5 ستاره

قطار 5 ستاره

قطار 5 ستاره

قطار 5 ستاره

از سال 1392 بعنوان مدیر فنی در وبسایت رزرواسیون ایران بوکینگ مشغول هستم. مدرک تحصیلیم کارشناسی نرم افزار از دانشگاه تهران است و علاقه زیادی به برنامه نویسی تحت وب دارم و بصورت تخصصی PHP کار می کنم. مسافرت تبدیل به بخش جدایی ناپذیر از زندگیم شده و همیشه سعی می کنم سفرهایم را مستند سازی کنم.

ارسال نظر