مجموعه گل یخ شمشک، سازه ای زیبا و رویایی

2

یکی از زیباترین و متفاوت ترین مجتمع های مسکونی ایران که به سبک خانه های اسکیموها در طبیعت برفی شمشک ساخته شده هتل گل یخ است.شاید در گذر از جاده چالوس بنای زیبای این هتل را دیده باشید که در کنار جاده خود نمایی می کند. هتل گل یخ در زمینی به مساحت 5000 متر مربع و با زیر بنای مفید 5700 متر مربع در محدوده شمشک احداث شده است. این مجتمع در10 طبقه ( 7 طبقه مسکونی و 3 طبقه پارکینگ ) دارای 66 واحد مسکونی در متراژهای 48 الی 313 متر و دارای 75 واحد پارکینگ می باشد.

این مجموعه یک مجتمع مسکونی با مالکیت شخصی است و قابل رزرو نیست!

هتل گل یخ با نام اقامتگاه اسکی بارین شمشک هم شناخته می شود و هر واحد اقامتی آن حدود ۶۰ متر مساحت دارد و اسکی باز هایی که در زمستان برای اسکیت به این مکان می آیند، می توانند آنها را رزرو کنند و در آن به طور موقتی زندگی کنند.

نکته مهم: اقامتگاه اسکی بارین یک مجتمع مسکونی با مالکیت شخصی است که آپارتمان های آن کاملا مبله است. برای اقامت در این فضا یا باید مالکیت یکی از واحد های مسکونی مجتمع را داشته باشید یا واحد های آن را به صورت سالیانه اجاره نمایید.

هتل گل یخ شمشک

هتل گل یخ شمشک

هتل گل یخ شمشک

هتل گل یخ شمشک

هتل گل یخ شمشک

هتل گل یخ شمشک

هتل گل یخ شمشک

هتل گل یخ شمشک

از سال 1392 بعنوان مدیر فنی در وبسایت رزرواسیون ایران بوکینگ مشغول هستم. مدرک تحصیلیم کارشناسی نرم افزار از دانشگاه تهران است و علاقه زیادی به برنامه نویسی تحت وب دارم و بصورت تخصصی PHP کار می کنم. مسافرت تبدیل به بخش جدایی ناپذیر از زندگیم شده و همیشه سعی می کنم سفرهایم را مستند سازی کنم.

گفتگو2 دیدگاه

  1. سلام
    لطفا در زمینه رزرو این هتل راهنمایی بفرمایید؟
    یا در صورت امکان شماره هتل را در سایت قرار دهید؟

    با تشکر از اطلاعات شما

ارسال نظر