رزرو هتل برای تعطیلات عید نوروز 1396 آغاز شده است

0

از هم اکنون می توانید برای تعطیلات عید نوروز 96 هتل مورد نظر خود را در سراسر کشور بصورت اینترنتی رزرو کنید. رزرو هتل در ایام نوروز معمولا از بهمن ماه شروع می شود و بدلیل درخواست زیاد مسافران معمولا خیلی سریع تکمیل ظرفیت خواهد شد. به همین دلیل بهتر است اگر تصمیم به سفر دارید، زودتر هتل خود را رزرو کنید.

توجه داشته باشید هتلهای رزرو شده در عید غیر قابل کنسل کردن است!

 

مطابق هر سال، امسال نیز رزرو هتلهای ایران را برای نوروز 1396 انجام می دهیم و شما مسافر گرامی می توانید سفر نوروزی خود را از الان برنامه ریزی کنید و هتل مورد نظر خود را بصورت آنلاین از ایران بوکینگ رزرو کنید. توجه داشته باشید قیمت و ظرفیت هتلها در شهرهای مختلف از دوماه قبل از عید، به مرور باز می شود. از هم اکنون می توانید هتلهای مورد نظر خود را بر اساس لیست زیر انتخاب و رزرو کنید. در حال حاضر فقط در شهرهایی که در لیست زیر می بینید امکان رزرو هتل برای عید نوروز را داریم اما ممکن است در روزهای آینده، هتلها و شهرهای جدیدی اضافه شود. این صفحه هر روز آپدیت می شود…
توجه داشته باشید قیمت برای رزرو هتل در تعطیلات عید قطعی است ولی ممکن است قیمت بصورت روزانه تغییر کند. بنابراین ملاک قطعی و نهایی شدن رزرو پرداخت هزینه می باشد. یعنی اگر رزرو شما تایید شده باشد و مبلغی پرداخت کرده باشید، در صورت افزایش قیمت در روزهای آینده، هیچ مبلغ اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد و همچنین در صورت کاهش قیمت نیز مبلغی به شما برگشت داده نخواهد شد.
بدلیل شرایط خاص تعطیلات عید، کلیه رزروهای پرداخت شده و قطعی شده، غیر قابل کنسل کردن است و در صورت کنسل نمودن مبلغی برگشت داده نمی شود. در هنگام رزرو نهایت دقت را داشته باشید.
رزرو بیشتر هتل ها در تعطیلات نوروز دارای محدودیت های خاصی است و بصورت پکیج های چند روزه قابل رزرو است. ممکن است هتلی فقط در روزهای خاصی ورود داشته باشد و اقامت باید از تعداد روزهای معینی بیشتر باشد.

برای مشاهده لیست و قیمت هتلها اینجا کلیک کنید

از سال 1392 بعنوان مدیر فنی در وبسایت رزرواسیون ایران بوکینگ مشغول هستم. مدرک تحصیلیم کارشناسی نرم افزار از دانشگاه تهران است و علاقه زیادی به برنامه نویسی تحت وب دارم و بصورت تخصصی PHP کار می کنم. مسافرت تبدیل به بخش جدایی ناپذیر از زندگیم شده و همیشه سعی می کنم سفرهایم را مستند سازی کنم.

ارسال نظر