در قلعه گنج کرمان هتل کپری ساخته می شود

0

با توجه به فراوانی جاذبه های گردشگری کرمان و سهم این شهر در جذب مسافر، می توان آن را یکی از شهرهای توریستی ایران نامید. در این بین بعضی ظرفیتهای بومی وجود دارد که می تواند بیش از پیش به پیشرفت صنعت گردشگری این شهر کمک کند که خوشبختانه یکی از آنها کشف و در حال پیاده سازی است! هتلهای کپری در قلعه گنج کرمان …

کَپَر نام گونه‌ای اقامتگاه سایه‌بانی است که از هرمزگان در جنوب تا سیستان و بلوچستان در شرق و حتی در جنوب کرمان گسترش داشته و مورد استفاده است. معمولا در مناطقی همچون هرمزگان از «کپر» به عنوان سایه بانی برای آسایش زیر سایه خنکش در تابستان های گرم استفاده می شود اما، مردم مناطق محروم جنوب کرمان همچون قلعه گنج، کهنوج ، منوجان و… در این سرپناه موقت مدت هاست به صورت دائم زندگی می کنند. اکنون طرح هتلی در حال احداث است که از این میراث بومی برای جذب گردشگر و درآمد زایی و رزرو هتل استفاده می کند. در ادامه تصاویری از مراحل ساخت هتل کپری در قطعه گنج را می بینید.

هتل کپر کرمان

هتل کپر کرمان

هتل کپر کرمان

هتل کپر کرمان

هتل کپر کرمان

هتل کپر کرمان

هتل کپر کرمان

هتل کپر کرمان

هتل کپر کرمان

انشالله بعد از تکمیل و ساخت این هتل با رزرواسیون انلاین هتل کپری کرمان در ایران بوکینگ، در خدمت شما هستیم!

از سال 1392 بعنوان مدیر فنی در وبسایت رزرواسیون ایران بوکینگ مشغول هستم. مدرک تحصیلیم کارشناسی نرم افزار از دانشگاه تهران است و علاقه زیادی به برنامه نویسی تحت وب دارم و بصورت تخصصی PHP کار می کنم. مسافرت تبدیل به بخش جدایی ناپذیر از زندگیم شده و همیشه سعی می کنم سفرهایم را مستند سازی کنم.

ارسال نظر