پدیده نادر غار یخی آماده پذیرایی از بازدید کنندگان

0

گرچه زمستان طاقت فرسای امسال ایالات متحده آمریکا شرایط زندگی را برای مردم این کشور بسیار سخت کرده است اما سرمای هوا باعث به وجود آمدن پدیده های طبیعی زیادی از جمله یخ زدن دریاچه Superior شده است، یخ زدن این دریاچه باعث شده است که بازدید کنندگان بتوانند بعد از 5 سال به غار یخی موجود در جزیره Apostle دسترسی پیدا کنند.

غار یخی در امریکا

بعد از 5 سال به لطف دمای بسیار پایین هوا در ایالات متحده شانس سفر به غار یخی موجود بر جزیره Apostle به صورت کاملا امن فراهم شده است.و بازدید کنندگان میتواند از محل Wisconsin با یک پیاده روی 1 مایلی خودشان را برای یک ماجراجویی شگفت انگیز آماده کنند. بعد از اعلام امنیت کامل سفر به این منطقه توسط مدیریت پارک های ملی، در طول دو هفته گذشته حدود 10 هزار نفر از این سایت جهانگردی دیدن کرده اند.

غار یخی در امریکا

جالب است بدانید که فرآیند تشکیل این غار های یخی و جزیره مذکور طبق گفته ی مسئولان گردشگری آمریکا حدود 1 میلیارد سال پیش شروع شده است.
گردشگران پس از گذراندن پیاده روی 1 مایلی بر روی دریاچه Superior در هنگام ورود به غار کاملا مبهوت میشوند، نمای زمستانی غار همراه با قندیل های یخی آویزان شده از سقف غار، نمایی فوق العاده به غار میبخشند.

غار یخی در امریکا

البته قابل ذکر است که در فصل های دیگر سال و همچنین در صورتی که دریاچه یخ بسته نشده باشد با استفاده از قایق میتوان به این غار دسترسی داشت اما اگر با قدم زدن میخواهید به غار بروید ، باید بدانید هر چند وقت یکبار این موقعیت طلایی پیش می آید، همانطور که خواندید دفعه ی قبل که امکان این کار پیش آمد بر میگردد به زمستان سال 2009 میلادی.
این پدیده تنها تا حداکثر 6 هفته دیگر قابل دسترسی است، پس اگر شما موقعیت رفتن به این مکان را ندارید میتوانید با دیدن عکس ها از این پدیده لذت کافی را ببرید.

غار یخی در امریکا

غار یخی در امریکا

از سال 1392 بعنوان مدیر فنی در وبسایت رزرواسیون ایران بوکینگ مشغول هستم. مدرک تحصیلیم کارشناسی نرم افزار از دانشگاه تهران است و علاقه زیادی به برنامه نویسی تحت وب دارم و بصورت تخصصی PHP کار می کنم. مسافرت تبدیل به بخش جدایی ناپذیر از زندگیم شده و همیشه سعی می کنم سفرهایم را مستند سازی کنم.

ارسال نظر