خرید بلیط قطار برای تعطیلات عید نوروز امسال 1395

0

به نقل از شرکت حمل و نقل ریلی رجا، فروش بلیط قطار برای عید امسال 1395 از سه شنبه، ششم بهمن ماه سال 1394 (همین ماه) اغاز می شود و مسافران گرامی می توانند بلیت قطار خود را برای سفرهای نوروزی از الان پیش خرید کنند. البته برای مقاصد و شهرهای مختلف برنامه زمانبندی فروش بلیط قطار عید نوروز از طرف رجا اعلام شده است که در ادامه می بینید …

پیش فروش حضوری بلیط قطارهای مسافری رجا برای نوروز سال ۹۵، یعنی روزهای ۲۵ اسفند ۹۴ تا ۱۵ فروردین ۹۵ از ساعت ۷ صبح روز سه شنبه ۶ بهمن ماه ۹۴ به طور یکپارچه و یکسان در سراسر کشور آغاز می‌شود.

روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری محورهای شمال ، شمال غرب ، آذربایجان و کمربندی های این مسیر روز سه شنبه ۶ بهمن ماه ۹۴ از طریق مراکز فروش بلیت در سراسر کشور و به صورت یکپارچه و یکسان از ساعت ۷ صبح آغاز می شود. هم چنین فروش اینترنتی این محورها از ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۵ بهمن ۹۴ انجام می شود.

براساس این گزارش پیش فروش بلیت قطارهای محورهای جنوب، جنوب شرقی و کمربندی ها برای عید روز چهار شنبه ۷ بهمن از ساعت ۷ صبح و فروش از طریق اینترنت روز سه شنبه ۶ بهمن ساعت ۱۹ خواهد بود.

بلیت های محورهای خراسان و طبس برای عید نوروز نیز روز پنج شنبه ۸ بهمن ماه ۹۴  از ساعت ۷ صبح و بلیت های  اینترنتی این محورها از ساعت ۱۹ روز چهارشنبه ۷ بهمن عرضه خواهد شد.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، برای مسیر تهران- مشهد  روزانه ۱۷قطار و برای مسیرهای کمربندی منتهی به مشهد  روزانه  ۸  قطار اختصاص یافته است.

کل ظرفیت ایجاد شده برای جابه جایی مسافر در نوروز ۹۵ توسط قطارهای رجا یک میلیون و ۳۵۹ هزار و ۴۰۰ نفر مسافر است .

با توجه به ظرفیت ایجاد شده ، هم وطنان گرامی با برنامه ریزی مطلوب و توزیع سفر می توانند به صورت غیرحضوری(اینترنتی، سامانه ی هم قطار و فروش تلفنی۱۵۳۹) یا از طریق نمایندگی های مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور اقدام به خرید بلیت قطار برای عید کنند.

روابط عمومی رجا از هم وطنان گرامی درخواست کرد: متقاضیان به هنگام خرید بلیت قطارهای مسافری برای تعطیلات عید برای ثبت کد ملی و تاریخ تولد افراد در داخل برگه‌های بلیت حتماً کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

هم چنین بعد از دریافت بلیت قطار عید نوروز، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

هم‌وطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجا برای عید نوروز 95 اعم از: نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و … می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه اطلاع رسانی این شرکت با شماره تلفن ۱۵۳۹ در تهران وشماره ۵۵۶۵۱۴۱۵-۰۲۱ از شهرستانها تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی : www.raja.ir مراجعه کنند.

از سال 1392 بعنوان مدیر فنی در وبسایت رزرواسیون ایران بوکینگ مشغول هستم. مدرک تحصیلیم کارشناسی نرم افزار از دانشگاه تهران است و علاقه زیادی به برنامه نویسی تحت وب دارم و بصورت تخصصی PHP کار می کنم. مسافرت تبدیل به بخش جدایی ناپذیر از زندگیم شده و همیشه سعی می کنم سفرهایم را مستند سازی کنم.

ارسال نظر