خرید بلیط قطار برای تعطیلات عید نوروز 98

0

امسال نیز مانند سالهای گذشته فروش بلیط قطار برای تعطیلات نوروز از یکی دوماه قبل از عید آغاز می شود و مسافران می توانند بلیط خود را برای سفرهای نوروزی امسال یعنی سال 1398 طبق برنامه زمانی اعلام شده تهیه کنند. فروش بلیط قطار برای عید 98 هم بصورت حضوری از مراکز تهیه بلیط و هم بصورت اینترنتی امکان پذیر خواهد بود.

فروش بلیط قطارهای مسافری از 1 بهمن تا 23 اسفند 1397 از ساعت 10 صبح سه شنبه، چهارم دی ماه بصورت همزمان در مراکز فروش بلیط قطار و همچنین سایتهای اینترنتی آغاز خواهد شد.

فروش بلیط برای تاریخ 23 اسفند ماه 1397 به بعد که شامل سفرهای نوروزی می شود متعاقبا از طریق همین صفحه اعلام خواهد شد.

بروزرسانی:

طبق اعلام رئیس شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از تاریخ شانزدهم و هفدهم بهمن ماه سال 97 شروع میشود. این پیش فروش در شانزدهم بهمن ماه طی سه مرحله و به صورت اینترنتی پیش فروش ۵۰ درصد ظرفیت ها از ساعت هفت صبح در همه مسیرها به جز با مقصد تهران شروع خواهد شد و از ساعت ۱۲ همان روز بلیت سفر به مشهد به جز تهران – مشهد مدنظر قرار خواهد گرفت و از ساعت ۱۷ همان روز صرفاً بلیت سفر قطار تهران – مشهد به متقاضیان ارائه می شود.

از سال 1392 بعنوان مدیر فنی در وبسایت رزرواسیون ایران بوکینگ مشغول هستم. مدرک تحصیلیم کارشناسی نرم افزار از دانشگاه تهران است و علاقه زیادی به برنامه نویسی تحت وب دارم و بصورت تخصصی PHP کار می کنم. مسافرت تبدیل به بخش جدایی ناپذیر از زندگیم شده و همیشه سعی می کنم سفرهایم را مستند سازی کنم.

ارسال نظر