هتل آپارتمان آرامسر رامسر

درباره هتل آپارتمان آرامسر رامسر

هتل آرامسر یکی از هتل آپارتمان های خوب شهر رامسر است که ساختمانی 7 طبقه دارد و بر روی تپه ای مشرف به شهر و همچنین فضای سبز زیبای شمال بنا شده است. این هتل آپارتمان با امکانات مناسب، می تواند یکی از گزینه های خوب رزرو اقامتگاه در شهر رامسر باشد.

هتل آپارتمان آرامسر رامسر تابحال 57 بار از این سایت رزرو شده و مشتریان ما آخرین بار سوئیت سه خوابه شش تخته هتل آپارتمان آرامسر رامسر را در روز سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱ بمدت 1 شب رزرو کرده اند. شما هم می توانید همین الان رزرو کنید! بهترین قیمت، ارزانترین قیمت رزرو هتل


رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1401 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

سوئیت یک خوابه دو تخته

سوئیت یک خوابه دو تخته

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سوئیت دو خوابه چهار تخته

سوئیت دو خوابه چهار تخته

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سوئیت سه خوابه شش تخته

سوئیت سه خوابه شش تخته

ظرفیت:
6 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات هتل آپارتمان آرامسر رامسر

سرویس گرمایشی هتل شوفاژ و سیستم سرمایشی اسپیلت می باشد.
این هتل 7 طبقه بوده و دارای آسانسور می باشد.
هر واحد دارای آشپزخانه و امکانات آشپزی است.
هتل دارای پارکینگ روباز می باشد.


  • اینترنت بی سیم
  • فضای سبز
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل آپارتمان آرامسر رامسر

هتل آپارتمان آرامسر رامسر هتل آپارتمان در رامسر

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha