Logo تلفن رزرو

هتل های انزلی

بندر انزلی یکی از توریستی ترین شهرهای شمال است. همه کسانی که به شمال مسافرت می کنند معمولا بازدید از این شهر و جاذبه های گردشگری آنرا در لیست سفر خود قرار داده اند. انزلی دارای ساحل زیبا و شهری زیباتر است که بازارهای محلی آنرا از همه شهرهای دیگر استان گیلان متمایز می کند. در انزلی هتلهای خوبی وجود دارد. هم هتلهای ساحلی و هم هتلهایی که داخل شهر قرار دارند.

 1. هتل سفید کنار انزلی

  هتل سفید کنار انزلی

  14 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  یکی از شیکترین و مناسب ترین هتل های مجاور دریا در شمال کشور و در انزلی، هتل سفیدکنار بندر انزلی است که با 4 ستاره کیفیت و فراهم نمودن امکانات مناسب اقامتی و رفاهی، به یکی از بهترین هتل های شمال بدل شده است. این هتل دارای سه طبقه بوده و از داخل اتاق های آن چشم انداز زیبایی از دریا به چشم می خورد. نزدیکی به تالاب انزلی از ویژگی های این هتل است.

 2. هتل بهشت تالاب انزلی

  هتل بهشت تالاب انزلی

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  یکی از زیباترین هتلهای 4 ستاره شمال کشور در استان گیلان و در کنار تالاب انزلی واقع شده است. مجموعه این هتل بصورت ویلاهای مجزا می باشد که در کنار رستوران صخره ای و کافی شاپ شناور روی تالاب و خدمات هتلی تبدیل به یکی از دنج ترین و زیباترین اقامتگاه های شمال کشور شده است. این هتل در سال 1393 در فضایی بالغ بر 7 هزار متر مربع در جزیره دکتر بهشتی در کنار تالاب انزلی ساخته شده است.

 3. هتل دلفین انزلی

  هتل دلفین انزلی

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  هتل دلفین انزلی یکی از هتل های خوب و تمیز شمال است که با عنوان هتل 4 ستاره درحال سرویس دهی خدمات اقامتی و تفریحی به میهمانان است. این هتل که در ساحل قو بندر انزلی واقع شده دارای امکاناتی مانند رستوران ساحلی، استخر روباز، اسکله اختصاصی همراه با ورزش های آبی مانند جت اسکی، اتاق ماساژ و همچنین انواح واحدهای اقامتی مانند اتاق های VIP، اتاق عروس و سوئیت های رویال می باشد.

 4. هتل الماس انزلی

  هتل الماس انزلی

  2 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  یکی از هتل های شیک شمال که در بندر انزلی واقع شده است هتل 3 ستاره تاپ الماس انزلی است که با امکانات مناسب خود توانسته است به یکی از بهترین مکان های اقامتی انزلی تبدیل شود. این هتل چشم انداز زیبایی به دریا دارد.

 5. هتل دنیز انزلی

  هتل دنیز انزلی

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  هتل دنیز انزلی در یکی از بهترین نقاط شهر انزلی و در منطقه آزاد تجاری انزلی واقع شده است. قرار گرفتن در کنار دریا و نزدیکی به جاذبه های گردشگری و همچنین مراکز خرید، هتل دنیز را به یکی از بهترین اقامتگاه های شمال بدل کرده است.

 6. هتل جهانگردی نمونه انزلی

  هتل جهانگردی نمونه انزلی

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  بندر انزلی یکی از شهرهای توریستی ایران است و کسانی که به شمال و استان گیلان سفر می کنند حتما بازدید از این شهر را در برنامه سفر خود دارند. در انزلی هتلهای متعددی داریم که از جمله آنها می توان به هتل جهانگردی انزلی اشاره کرد. این هتل یکی از هتلهای خوب گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی است و با نام هتل جهانگردی نمونه انزلی در حال سرویس دهی به مسافران است. هتل‌ جهانگردی انزلی که تکیه بر ساحل زیبا و شنی دریای خزر زده است، آسایش و آرامش گردشگران این خطه کم نظیر را تضمین می کند.

 7. هتل کادوسان انزلی

  هتل کادوسان انزلی

  3 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  یکی از هتلهای ساحلی و تمیز شمال در بندر انزلی هتل 4 ستاره کادوسان است که با توجه به داشتن ساحل اختصاصی، مجموعه ای تفریحی اقامتی کامل شامل اتاقها و سوئیتهای رو به دریا و تفریحات دریایی مانند قایق سواری و جت اسکی فراهم کرده است. هتل کادوسان با بهترین موقعیت مکانی در قلب بندر انزلی همراه با ساحل اختصاصی در خدمت مسافران شمال است و یکی از گزینه های مناسب برای رزرو هتل در انزلی است.

 1. 1