Logo تلفن رزرو

هتل های کاشان

 1. هتل خانه عامری ها کاشان

  هتل خانه عامری ها کاشان

  4 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  یکی از زیباترین خانه های تاریخی کاشان که اکنون بعنوان یک مهمانسرای 5 ستاره بروی گردشگران باز است، سرای عامری های کاشان است. این مجموعه با معماری بینظیر خود یکی از دیدنی ترین بناهای تاریخی کاشان است که مسافران می توانند علاوه بر اقامتی آرام و بینظیر، این شاهکار را در طول اقامت خود ببینند.

  از فضاهای مهم معماری خانه عامریها باید از سرداب، شاه نشین، آینه خانه، هفت دری، هشتی ورودی، ایوان تابستانی و زمستانی، حوض خانه، بهاربند و دو بادگیر نام برد.

  سرای عامریهای کاشان یا هتل سنتی خانه عامریها دارای اتاقها و سوئیتهای لوکس و مجهز، متناسب با فرهنگ اصیل ایرانی است که در طراحی داخلی آن منظور شده است. فضای همه اتاق ها که با نام کاشانه شناخته می شود، متفاوت با یکدیگر و مستقل از هم هستند.

  علاوه بر همه امکانات یک هتل 5 ستاره در این مجموعه، امکاناتی همچون دسترسی به اینترنت بی سیم و فضای خدمات اداری و رایانه ای نیز در دسترس است.

 2. هتل نگارستان کاشان

  هتل نگارستان کاشان

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  هتل 4 ستاره نگارستان کاشان در نزدیکی مجموعه باغ فین کاشان، یکی از بهترین اقامتگاه ها برای مسافران کاشان است. چشم انداز همه اتاق های هتل نگارستان به باغ فین بوده و نمایی زیبا را از شهر تاریخی کاشان در اختیار میهمانان قرار می دهد. بعضی سوئیت های هتل دارای بالکنی دلباز و بی نظیری هستند که با اشراف به باغ فین به شما امکان بهره بردن از هوا و طبیعت زیبای کاشان را می دهد.

  سوئیت های دو تخته و سه تخته که از فضا و طراحی بی نظیری برخوردار است ، از بزرگترین اطاقهای هتلی در کشور می باشد و امکانات رفاهی بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. سرویس های خواب مدرن و تجهیزات مناسب و سرویس بهداشتی مجهز به وان نیز جهت اقامت راحت میهمانان در نظر گرفته شده است.

 3. هتل خانه ایرانی کاشان

  هتل خانه ایرانی کاشان

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  یکی از زیباترین و رویایی ترین خانه های تاریخی کاشان که اکنون بعد از بازسازی بشکل یک هتل 3 ستاره پذیرای مسافران است، هتل خانه ایرانی کاشان است.

  هتل خانه ایرانی با قدمتی بیش از 250 سال در محله كوشك صفی كه یكی از قدیمی‌ترین محلات شهر كاشان است، قرار دارد. این خانه با وسعت حدود 1000 مترمربع با بهره‌گیری از الگوی گودال باغچه ساخته شده است و در واقع بخش بیرونی خانه بزرگی بوده كه اندرونی و سایر ضمائم آن در طول زمان از بین رفته است. این خانه پس از 7 سال مقاوم‌سازی، استحكام‌بخشی و مرمت، اكنون به عنوان یك اقامتگاه سنتی از نادر خانه‌های مرمت شده مبتنی بر اصول علمی و فنی به شمار می‌رود كه الگوی معماری اصیل خود را حفظ كرده است.

 4. اقامتگاه سنتی فلاحتی کاشان

  اقامتگاه سنتی فلاحتی کاشان

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  اقامتگاه سنتی فلاحتی یکی دیگر از خانه های قدیمی مربوط به دوره قاجار است که در سال 1398 بازسازی شده و بعنوان هتل در حال خدمت رسانی به مسافران است. هتل سنتی فلاحتی مانند دیگر خانه های قدیمی کاشان، حال و هوای سنتی دارد و دارای حیاط مرکزی با حوض و دو ایوان است. هتل فلاحتی دارای 20 اتاق است که در گرداگرد حیاط مرکزی در طبقه زیرزمین، همکف و اول قرار گرفته اند و هرکدام در قدیم کاربرد خود را داشتند که این فضا و حتی نام اتاقها هم در حال حاضر حفظ شده است.

 5. خانه تاریخی احسان کاشان

  خانه تاریخی احسان کاشان

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  یکی از خانه های قدیمی کاشان که اکنون بعنوان اقامتگاهی تاریخی مورد استفاده قرار می گیرد، خانه تاریخی احسان کاشان است. این مجموعه اقامتی که در محله درب باغ کاشان واقع شده، با داشتن اتاقهای سنتی و مدرن میتواند اقامتی بیادماندنی را برای مسافران کاشان به ارمغان بیاورد.

 6. هتل فانوس ویونا کاشان

  هتل فانوس ویونا کاشان

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  مجموعه هتلهای ویونا بعد از ابیانه این بار در کاشان و در نزدیکی مسجد آقا بزرگ و محله تاریخی و دیدنی کاشان با هتل فانوس ویونا در خدمت مسافران است. این هتل یک خانه سنتی قدیمی 1300 متری است که بازسازی شده و اکنون با 15 اتاق و 50 تخت بعنوان هتل در کاشان قابل رزرو است. این مجموعه در فروردین ماه سال 1397 افتتاح شده است.

 7. هتل امیرکبیر کاشان

  هتل امیرکبیر کاشان

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  هتل 3 ستاره امیرکبیر کاشان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین هتلهای کاشان است که با 90 باب اتاق و 6 واحد سوئیت، جمعا 96 واحد اقامتی را جهت اقامت مسافران کاشان فراهم کرده است. از نظر موقعیت جغرافیایی، هتل امیرکبیر در نزدیکی باغ فین کاشان واع شده و دسترسی مناسبی به دیدنیهای کاشان دارد. لازم به ذکر است این هتل در سال 87 بازسازی کامل شده و اکنون با امکانات کامل و بروز اقامتی در خدمت میهمانان است.

 8. هتل ابیانه کاشان

  هتل ابیانه کاشان

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  یکی از هتلهای خوب و سه ستاره روستای تاریخی ابیانه کاشان، هتل ابیانه است. هتل ابیانه در سال 86 در 4 طبقه افتتاح شده و دارای 35 واحد اقامتی (اتاق و سوئیت) با امکانات کامل می باشد. در ساخت هتل ابیانه از معماری و مصالح بومی روستای ابیانه استفاده شده است تا ضمن نوآوری، اصالت بومی روستای ابیانه نیز حفظ شود.

 9. هتل مهینستان راهب کاشان

  هتل مهینستان راهب کاشان

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  یکی از اقامتگاههای سنتی شهر کاشان که در بافت تاریخی این شهر نیز قرار دارد، هتل مهینستان راهب است. این مجموعه بسیار زیبا یک خانه سنتی قدیمی بوده که دارای شاه نشین، حیاط های بیرونی، درونی و خدمه و یک حوض و باغچه در وسط حیاط است. ساختمان این هتل اقامتگاه تاریخی با معماری و تزئینات ویژه مربوط به دوران قاجار است.

 10. هتل خانه نقلی کاشان

  هتل خانه نقلی کاشان

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  خانه نقلی در سال 1379 توسط آقای مهندس کیارش اقتصادی خریداری، احیا و مرمت شد تا اینکه در سال 1386 به آقای رضوانیان و خانواده اش که در آن زمان معلم دوره ابتدایی بودند انتقال یافت. ایشان به همراه خانواده شان با ترک آپارتمان و انتخاب زندگی در بافت کهن تجربه ای جدید آغاز کردند. ایشان ضمن زندگی در خانه نقلی، در چند اتاق دیگر از میهمانان ایرانی و خارجی در قالب اقامت و غذا و گشت بومی پذیرایی و به ارائه خدمات در قالب مفهومی با عنوان گردشگری بومی پرداختند.

  در سال 1388 مالک خانه دیوار به دیوار خانه نقلی تصمیم به تخریب و نوسازی خانه اش گرفت. این اتفاق باعث میشد تا حریم و زیبایی خانه نقلی مورد تهدید قرار گیرد. همین امر موجب شد تا خانواده رضوانیان تصمیم به خرید، مرمت و تجهیز خانه جدید بگیرند تا یک خانه تاریخی را از خطر تخریب نجات دهند. این خانه با نام خانه تاریخی رضوانیان نقشه برداری و در نوبت ثبت ملی در سازمان میراث فرهنگی قرار دارد.

 11. هتل سنتی خادمی کاشان

  هتل سنتی خادمی کاشان

  2 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  اقامتگاه سنتی خادمی، یکی از خانه های قدیمی با قدمت 250 سال در کاشان است که اکنون بازسازی شده و با حفظ همان معماری زیبای سنتی، تبدیل به هتلی سنتی برای اقامت مسافران کاشان گردیده است. این هتل در نوروز سال 1397 افتتاح شده است و با ظرفیت 32 نفر آماده میزبانی از مسافران است.

  مساحت این خانه سنتی 870 متر بوده و سبک این خانه باغ، اعیانی گودال باغچه ای دارای اتاق های سه دری و شاه نشین در دو طبقه، سرداب با اشیاء قدیمی، مطبخ، هشتی ورودی، ایوان تابستانی، ایوان زمستانی، حوض خانه و حیاط اندرونی سرسبز مشرف به آب نما با درخت سرو 200 ساله است. هتل در یکی از محله های اصیل و قدیمی کاشان به نام محله میرزا تقی خان واقع شده است.

 12. هتل سنتی آمیرزا کاشان

  هتل سنتی آمیرزا کاشان

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  آمیرزا یکی از اقامتگاههای سنتی کاشان است که با قدمت 130 ساله، اخیرا مورد بازسازی قرار گرفته و در سال 1397 ضمن تجهیز، آماده میزبانی از مسافران کاشان شده است. این مجموعه در میدان کمال الملک کاشان و در نزدیکی مناطق دیدنی شهر قرار دارد.

 13. هتل ویونا ابیانه

  هتل ویونا ابیانه

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  روستای تاریخی ابیانه در اصفهان یکی از جاذبه های توریستی معروف ایران است که پذیرای مسافران زیادی در طول سال می باشد. کسانی که می خواهند در این روستا اقامت داشته باشند، می توانند در یکی از تمیزترین هتلهای 3 ستاره ایران که در این روستا واقع شده اتاق رزرو کنند و اقامت داشته باشند. هتل ویونا ابیانه در فاصله 100 متری روستای ابیانه در محیطی آرام، باچشم اندازی زیبا مشرف به دره ی هینزا، رشته کوههای کرکس ومعبد آناهیتا قرار دارد. بنای هتل ویونا ابیانه با اقتباس از معماری سنتی روستای ابیانه بصورت پلکانی در 5 طبقه ساخته شده است.

 14. هتل خانه مرشدی کاشان

  هتل خانه مرشدی کاشان

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  خانه مرشدی با قدمت دویست ساله یکی از زیباترین خانه های تاریخی کاشان است که پس از مرمت  به هتلی سنتی تغییر یافت. پس از گذشت دوران پر فراز و نشیب که باعث زوال و نابودی خانه های تاریخی شده بود، به لطف ارتقا صنعت توریسم و نگاه ویژه به جاذبه های شهر کاشان، سرنوشتی جدید برای خانه مرشدی رقم خورد و به بوتیک هتلی با شکوه ومجلل تبدیل شد. به لطف داشتن پرسنلی مجرب، معماری بی نظیر و جوی صمیمانه می توان اظهار داشت که این خانه در نوع خودش بی نظیر است.

 15. هتل خانه رز کاشان

  هتل خانه رز کاشان

  2 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  مجموعه خانه رز واقع در منطقه توریستی فین کاشان در منطقه سیلک در مساحتی بیش از 3000 متر مربع  براساس باغ ایرانی در محیطی آرام و دارای امکاناتی چون رستوران، کافی شاپ و فضای سبز طراحی شده است. همچنین محیطی جداگانه در کنار مجموعه برای اقامت توریستهای ایرانی و خارجی در نظر گرفته شده است.
  هتل رز کاشان شامل 4 اتاق دو تخته و 2 اتاق چهار تخته می باشد كه هر اتاق قابلیت اضافه شدن دو تخت را دارد. نورپردازی و رنگ آمیزی اتاق ها، اقامتی آرام و به یادماندنی را برای مسافران شهر کاشان مهیا می کند.

 16. هتل منوچهری کاشان

  هتل منوچهری کاشان

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  هتل سنتی موچهری یکی از هتلهای 3 ستاره و خوب کاشان است. هتل سنتی خانه منوچهری با 400 سال قدمت واقع در بافت تاریخی، در محله پشت عمارت کاشان و در نزدیکی بازار قدیمی و در حد واسط محله سرپله یکی از گنجینه های بی نظیر معماری سنتی ایران به شمار می آید. خانه منوچهری دارای دو ورودی و از معدود خانه های آب انبار دار کاشان است. این هتل در سال 1390 پس از سه سال مرمت و بازسازی مورد بهره برداری قرار گرفت.

  مجموعه اقامتی خانه منوچهری واقع در بافت تاریخی شهر کاشان که یکی از گنجینه‌های بی‌نظیر معماری سنتی ایران به شمارمی آید با دمیدنی جانی نو در کالبد فرسوده بنای قدیمی و با الهام از هنر و سنن این منطقه کویری، با رعایت برترین میزان‌های مرمتی و افزودن تجهیزات کامل مطابق با الگوهای جهانی، اکنون پس از سه سال مرمت و بازسازی پذیرای مهمانان عزیز است. این مجموعه شامل 8 اتاق اقامتی است که هریک دارای ویژگی‌های تزئینی خاص بوده و در سه وجه حیاط اندرونی مشرف‌به آب‌نما و باغچه‌های باصفای درختان میوه قرارگرفته‌اند. خانه منوچهری مقدم مهمانان را با یک نوشیدنی محلی در مهمانخانه مجلل خود که با مبلمان سنتی ایران مفروش شده و دارای یک نگارخانه که در طبقه فوقانی است خوش‌آمد می‌گوید.

  اتاق نهارخوری خانه‌یکی از زیباترین فضاهای سنتی بناست که با دیواری از پنجره‌های ارسی مرین به شیشه‌های رنگین برای صرف صبحانه و غذاهای سنتی ایرانی چشم‌به‌راه مهمانان است. آب‌انبار عمارت با تغییر کاربری به یک فیلم‌خانه مجهز به آخرین تکنولوژی روز جهت استفاده مهمانان اقامتی ونیز همایش‌های خاص در نظر گرفته‌شده است.

 17. هتل سیاح کاشان

  هتل سیاح کاشان

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  هتل سیاح یک هتل 1 ستاره خوب و تمیز در کاشان است که در نزدیکی مناطق گردشگری کاشان قرار دارد. این هتل دارای 45 اتاق تمیز با فضایی آرام و امکانات رفاهی لازم در ظرفیت‌های مختلف برای اقامت مسافرین و گردشگران داخلی و خارجی است. از مزیت‌های این هتل نزدیکی به بازارتاریخی شهر کاشان و وجود پارکینگ است.

 18. اقامتگاه سنتی یاسمین راهب کاشان

  اقامتگاه سنتی یاسمین راهب کاشان

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  اقامتگاه سنتی یاسمین راهب یکی دیگر از خانه های سنتی و قدیمی کاشان است که در بافت تاریخی این شهر و در خیابان غیاث الدین جمشید کاشانی قرار گرفته است. این خانه قدیمی و سنتی در سال 1397 بازسازی شد و در اردیبهشت ماه سال 1398 بعنوان اقامتگاه سنتی شروع به فعالیت نمود. هتل سنتی یاسمین راهب دارای ساختمانی دو طبقه شامل 15 باب اتاق و سوئیت و همچنین حیاط و محوطه و حوض سنتی آن می باشد.

 1. 1