Logo تلفن رزرو

هتل های یزد

یزد شهر بادگیرها، شهری کویری و تاریخی است که هرکسی حداقل یکبار در طول عمر خود باید مسافرتی به این شهر داشته باشد و آرامش خاصی که بر فضای آن حاکم است را تجربه کند. یزد هتلهای خوبی دارد که لیست آنها را در این صفحه می توانید ببینید و با بررسی عکسها، موقعیت هتلها، قیمت و امکانات و ...  قبل از سفر، بهترین هتل یزد را انتخاب و رزرو کنید.

 1. هتل صفائیه یزد

  هتل صفائیه یزد

  6 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  هتلی 5 ستاره در یکی از بهترین و خوش آب و هواترین مناطق یزد با دسترسی آسان به مرکز شهر و جاذبه های دیدنی شهر یزد با نام هتل صفائیه یزد با امکانات کامل رفاهی و تجهیزات مدرن، آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران یزد است. هتل پارسیان صفاییه یزد از دو بخش هتل جدید و هتل باغ تشکیل شده است و هتل باغ صفائیه، تجربه سال های متمادی پذیرایی از میهمانان را در کارنامه خود دارد و می توان آنرا بهترین هتل یزد نامید. هتل جدید 5 ستاره بوده و هتل باغ با 4 ستاره کیفیت در خدمت مسافران است.

  معماری سنتی هتل صفائیه بهمراه تجهیزات مدرن روز، نوید بخش اقامتی دلنشین برای شما خواهد بود.
 2. هتل ارگ جدید یزد

  هتل ارگ جدید یزد

  5 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  یکی از هتل های تازه تاسیس و 5 ستاره یزد، هتل ارگ جدید یزد است که با واقع شدن در حاشیه شهر تاریخی یزد و بدور از هیاهوی شهری، با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی توانسته است به یکی از بهترین هتلهای یزد تبدیل شود. فاصله هتل ارگ جدید یزد از بناهای تاریخی شهر یزد حدود 20 دقیقه و فاصله تا فرودگاه حدود 30 دقیقه می باشد.

 3. هتل داد یزد

  هتل داد یزد

  14 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  بنایی با قدمت نزدیک به یک قرن، با امکانات مدرن و به روز و با حفظ اصالت تاریخی، هتل داد یزد، هتلی 4 ستاره در قلب شهر تاریخی یزد با نورگیرها و بادگیرهای سنتی، آماده میزبانی از میهمانان شهر یزد است. قوس ها، نورگیرها و طاق نما ها در گوشه گوشه هتل داد یزد به چشم می خورد. این هتل در روزگاران گذشته گاراژ تخلیه بار بوده است ولی امروزه به یکی از بهترین هتل های یزد است ...
 4. هتل باغ مشیر الممالک یزد

  هتل باغ مشیر الممالک یزد

  11 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  هتل باغ مشیر یزد، اولین هتل باغ ایران با معماری سنتی یزد و در عین حال با امکانات و تجهیزات رفاهی کامل و مدرن در محل قدیم باغ مشیر الممالک یزد (مربوط به دوره قاجار) واقع شده است.هتل باغ مشیر الممالک در زمینی به وسعت 13 هزار متر مربع در یکی از خیابان های ورودی شهر قرار گرفته و بزاحتی به مرکز شهر و سایر جاذبه های گردشگری یزد دسترسی دارد.

  معماری اصیل ایرانی بهمراه باغ با نهرهای روان و فواره های مختلف، هتل باغ مشير يزد را به یکی از جاذبه های دیدنی یزد تبدیل نموده است.
 5. هتل جهانگردی یزد

  هتل جهانگردی یزد

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  مهمانسرای جهانگردی یزد یا هتل جهانگردی یزد واقع در شهر تاریخی یزد بعنوان هتلی 4 ستاره با امکانات کامل، یکی از بهترین گزینه ها برای اقامتی دلنشین در يزد است.هتل جهانگردي يزد دارای 39 اتاق 2 تخته و دو سوئیت می باشد.
 6. هتل پارسیان آزادی یزد

  هتل پارسیان آزادی یزد

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  گروه هتلهای پارسیان، یکی از بزرگترین گروه هتلهای کشور، دارای هتلی 3 ستاره و تاپ در شهر یزد می باشد که با قرارگیری در موقعیت مکانی مناسب و همچنین فراهم آوردن امکانات اقامتی کامل در فضایی سرسبز و باغی با صفا در دل کویر، می تواند یکی از گزینه های مسافران یزد باشد.
 7. هتل خاتم یزد

  هتل خاتم یزد

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  یکی از هتلهای خوب و سه ستاره شهر یزد هتل خاتم است که با قرارگیری در بالاترین نقطه شهر، دسترسی مناسبی به تمام نقاط دیدنی و گردشگری یزد دارد. این هتل در بلوار جمهوری یزد واقع شده است.
 8. هتل سنتی مهر یزد

  هتل سنتی مهر یزد

  3 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  بنایی  که 250 سال پیش در دوره قاجار ساخته شده و در اختیاز خانواده تاجری بنام زرگر یزدی بوده است امروزه بصورت هتلی 4 ستاره با نام هتل سنتی مهر یزد، با امکانات مدرن و تجهیزات کامل و البته حفظ اصالت تاریخی، آماده پذیرایی از میهمانان یزد است تا اقامتی بی نظیر را فراهم کند.
 9. هتل لاله یزد

  هتل لاله یزد

  2 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  در کنار آب انبار تاریخی گلشن یزد، هتل لاله یزد، هتلی 4 ستاره با معماری سنتی منحصر بفرد و با امکانات مدرن و به روز آماده میزبانی از مسافران يزد است. هتل لاله یزد یا خانه تاریخی گلشن یادگاری از دوران قاجار است و تا سال 1357 بعنوان منزل مسکونی مورد استفاده بوده و بعد از چندین سال متروکه بودن در سال 1379 کار بازسازی آن آغاز گردیده و هم اکنون بعنوان هتل 4 ستاره لاله یزد پذیرای بازدیدکنندگان است.
 10. هتل ملک التجار یزد

  هتل ملک التجار یزد

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  بنایی تاریخی متعلق به خاندان ملک التجار یزد که هم اکنون بعنوان هتلی 5 ستاره و لوکس بنام هتل ملک التجار یزد با حفظ اصالت تاریخی، فعالیت می نماید و با امکانات کامل رفاهی، در محیطی زیبا و یادآور تاریخ ایران زمین آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران شهر یزد است.
 11. هتل راه و ما یزد

  هتل راه و ما یزد

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  هتل راه و ما یکی از هتلهای 4 ستاره و تازه تاسیس یزد است که در سال 1396 افتتاح شده است و در حال حاضر دارای 30 واحد اقامتی می باشد. از ویژگی های هتل راه و ما می‌توان به دسترسی آسان به اماکن تاریخی و همچنین نزدیکی به مراکز خرید اشاره نمود. این هتل در منطقه صفائیه یزد واقع شده است.
 12. هتل تهرانی یزد

  هتل تهرانی یزد

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  یکی دیگر از هتلهای 4 ستاره و خوب یزد، هتل تهرانی است. دسترسی مناسب این هتل در شهر یزد بهمراه امکانات اقامتی مناسب، هتل تهرانی را به یکی از گزینه های مناسب اقامت و رزرو هتل در یزد تبدیل کرده است. پذیرایی از تورهای ورزشی و نمایشگاهی به سبب نزدیک بودن به محل نمایشگاههای دائمی و همچنین استادیوم های ورزشی این هتل را در زمره ی بهترین ها قرار داده است.
 13. هتل فهادان یزد

  هتل فهادان یزد

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  یزد را با بادگیرها و خانه های گلی قدیمی آن میشناسند. در میان این خانه های تاریخی هتلی وجود دارد که دقیقا یکی از همین خانه هاست، با این تفاوت که با نگهداری مناسب و بازسازی کامل به هتلی 3 ستاره و شیک بدل شده است که علاوه بر حفظ فضای سنتی یزد، محیطی دل انگیز و مناسب برای اقامت فراهم کرده تا جایی که به هتل موزه فهادان یزد معروف شده است...

  هتل فهادان در ساختمانی تاریخی معروف به خانه تهرانی ها احداث  گردیده است، این ساختمان دردوره قاجاریه بنا شده و حدود 250 سال پیش در اختیار خانواده ای به نام تهرانی بوده است که از تجار قدیم در حوزه فرش و زیر انداز بوده اند. زیبایی بنا و بزرگی آن باعث شده بود تا  این ساختمان مدت زمانی نیز به عنوان دفتر کنسول گری اقتصادی برخی کشورهای اروپایی همچون فرانسه و آلمان در منطقه مورد استفاده قرار بگیرد و هم اکنون نیز به ثبت آثار تاریخی ایران رسیده است. هتل موزه فهادان در قلب بافت تاریخی  یزد، روبروی بنای تاریخی زندان اسکندر و جنب بقعه هزار ساله دوازده امام  قرار گرفته است و گردشگران می توانند با چند دقیقه قدم زدن از زیباترین بناهای تاریخی شهر یزد دیدن کنند. علاوه بر آن میتوانند از دوچرخه های موجود در ایستگاه دوچرخه سواری مهر  یا کالسکه جهت گشت و گذار در بافت تاریخی استفاده کنند.
 14. هتل الزهرا یزد

  هتل الزهرا یزد

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  هتل الزهرا یکی از هتلهای 3 ستاره و شیک و مدرن یزد است که در مرکز شهر قرار گرفته و دسترسی مناسبی به دیدنیها و آثار تاریخی شهر و همچنین فرودگاه و راه آهن دارد. هتل دارای 3 طبقه منفی 1، همکف و طبقه اول می باشد و با امکانات کامل اقامتی، آماده میزبانی از مسافران یزد است.
 15. هتل لب خندق یزد

  هتل لب خندق یزد

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  یکی دیگر از هتلهای سنتی یزد که در خانه ای تاریخی احداث شده است هتل لب خندق است. این هتل در واقع ساختمانی تاریخی بنام خانه طیبی است که در دوره قاجاریه بنا شده و متعلق به خانواده ای به همین نام بوده است. این خانه در تقاطع ورودی این محله در نزدیکی هتل تاریخی مهر قرار گرفته است و نام این هتل نیز از نام آن محله گرفته شده است.

  ساختمان هتل لب خندق از دو حیاط شامل حیاط اصلی و نارنجستان، یک بادگیر زیبا، تالار ، هشتی، پشت بام مشرف به بافت تاریخی و متصل به بام مناطق دیگر بافت و ... تشکیل شده است .

  هتل لب خندق با 10 اتاق پذیرای گردشگران می باشد و به دلیل نزدیکی به میادین اصلی شهر و بازار های سنتی یزد همچون بازار زرگرها، بازار خان، پنجه علی و... مورد توجه مسافرین و میهمانان عزیز قرار می گیرد.
 16. هتل ادیب ممالک یزد

  هتل ادیب ممالک یزد

  3 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  اگر بخواهیم در سفر به یزد در یکی از هتلهای سنتی یزد اقامت کنیم و در کنار فضای سنتی، کیفیت اقامت و نزدیکی به مناطق دیدنی برای ما مهم باشد، بدون شک هتل ادیب الممالک یزد یکی از بهترین گزینه ها است. بنای هتل ادیب ممالک مربوط به 200 سال قبل و دوره قاجار بوده و شامل پنج دری(شاه نشین)، سه دری و دو دری و تالاری با شکوه با اتاقهای طبقه دوم است که به گونه ای زیبا مجموعه ای متقارن را تشكيل میدهند.
 17. هتل زنبق یزد

  هتل زنبق یزد

  4 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  وقتی از سمت تهران به سمت یزد می رویم، با رسیدن به یزد و در بلوار ورودی این شهر، هتل 4 ستاره زنبق خودنمایی می کند. این مجموعه در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع پایه گذاری شده و شامل مجموعه اقامتی با عنوان هتل زنبق، تالار پذیرایی و جشن، سالن همایش و کنفرانس، کلوپ ورزشی، رستوران و ... می باشد. از مزایای این مجموعه نزدیکی به فرودگاه، مراکز تجاری، اداری و مناطق گردشگری می باشد.
 18. هتل سنتی رز یزد

  هتل سنتی رز یزد

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  هتل سه ستاره سنتی رز در مرکز شهر و در میدان شهید بهشتی واقع شده که دسترسی به کلیه امکانات رفاهی را بسادگی فراهم کرده است. بطور مثال تا بافت تاریخی استان که شامل طرح باستانی پردیسان می باشد تنها 10 دقیقه فاصله زمانی دارد و همین زمان را تا مراکز تجاری و خرید فاصله دارد.
 19. هتل فاضلی یزد

  هتل فاضلی یزد

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  هتل رستوران فاضلی یکی از هتلهای 3 ستاره ممتاز یزد است. ساختمان اصلی هتل در اواخر دوره صفویه بنا شده و در دوره قاجار و پهلوی، تغییراتی در آن صورت گرفته است. بازسازی ساختمان از سال 92 آغاز شده و از ابتدای سات 95 بعنوان هتل رستوران مورد بهره برداری قرار گرفته است.

  هتل فاضلی در میدان وقت الساعت در مرکز بافت تاریخی یزد و در فاصله 50 متری مسجد جامع کبیر یزد قرار دارد و دسترسی مناسبی به تمام دیدنیها و جاذبه های یزد دارد.
 20. هتل میلاد نور یزد

  هتل میلاد نور یزد

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  هتل میلاد نور در واقع یک مجتمع گردشگری است که در سال 96 در شهر یزد افتتاح شده و شامل هتل سه ستاره، باغ رستوران، تالار پذیرایی هزار نفره، سالن آمفی تئاتر 430 نفره، سالن بدنسازی، سالن ورزشی  و فروشگاه می باشد. مجموعه هتل مجتمع گردشگری میلاد نور با 17 واحد اقامتی شامل اتاق و سوئیت در مجموع پذیرای 45 نفر مسافر است.
  این هتل در میدان ولایت یزد در منطقه ای خارج از ترافیک و شلوغی شهر قرار دارد و نزدیکی به پایانه های مسافربری از مزیت های آن به شمار  می آید. محوطه باز بزرگ و فضای دل نشین آن و همچنین ظرفیت کم هتل، اقامتی همراه با آرامش را برای مهمانان عزیز به دنبال خواهد داشت.
 21. هتل سنتی رویای قدیم یزد

  هتل سنتی رویای قدیم یزد

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  یکی از هتلهای سنتی، کوچک و زیبای یزد، هتل رویای قدیم است. این هتل در مرکز شهر قرار گرفته و دسترسی مناسبی به بافت قدیم شهر یزد و نقاط دیدنی دارد. هتل سنتی رویای قدیم یزد متعلق به دوره قاجاریه است که قدمت آن به بیش از دویست سال پیش می رسد و فضای اندرونی و بیرونی با گچ کاری و کاربندی های فوق العاده زیبا انسان را به گذشته های نه چندان دور پیوند می دهد . هتل سنتی بوده و دارای بادگیرهای قدیمی معروف یزد است و از طرف دیگر، امکانات کامل و به روز اقامتی را دارا می باشد.
 22. هتل علمدار بافق یزد

  هتل علمدار بافق یزد

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  یکی از بهترین هتلهای 3 ستاره باق یزد، هتل علمدار است. این هتل در مرکز شهر بافق و در نزدیکی مراکز تجاری شهر و همچنین جاذبه های گردشگری بافق قرار گرفته است. هتل علمدار دارای 21 اتاق و سوئیت هوشمند مي باشد.
 23. هتل باغ پهلوان پور یزد

  هتل باغ پهلوان پور یزد

  1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

  هتل باغ پهلوان پور با طبیعت بکر و قدمت تاریخی ای که دارد مقصد گردشگران زیادی بوده است. فضای باغ هتل پهلوان پور یزد تلفیقی از هنر ایران باستان و طبیعت بکر را به تصویر کشیده است. قدم زدن در کنار درختان چنار سر به فلک کشیده کهنسال در امتداد جوی آب قنات، حس آرامش خاصی را به شما هدیه خواهد کرد.

  امکانات ورزشی و وسایل سرگرم کننده از قبیل زمین فوتبال ساحلی، زمین والیبال ساحلی، میز تنیس، فوتبال دستی نیز در محیط باغ فراهم شده است. تخت های متعددی در محوطه باغ هتل پهوان پور تدارک دیده شده تا مسافر بتواند از طبیعت بکر باغ نهایت لذت را ببرد. سوییت های باغ با ساختار سنتی به همراه امکانات به روز آماده پذیرایی از گردشگران می باشد.
 24. هتل خوان دوحد یزد

  هتل خوان دوحد یزد

  اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

  در سفر به یزد معمولا مسافران ترجیح می دهند در فضای سنتی یزد اقامت داشته باشند. هتلهای سنتی زیادی در یزد وجود دارد که یکی از بهترین و تازه تاسیس ترین آنها هتل خوان دوحد یزد است. هتل سنتی خوان دوحد، جز بهترین هتلهای سنتی در یزد می باشد که در بافت زیبای تاریخی یزد واقع گردیده که نمادی از معماری ایرانی می باشد.
 1. 1