Logo تلفن رزرو

سرمایه گذاران کشور ترکیه آماده احداث هتل ۵ ستاره در اردبیل هستند

ترکیه-احداث-هتل-اردبیل

چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵
وی از آمادگی سرمایه‌گذاران ترکیه‌ای برای سرمایه‌گذاری در بخش ژئوترمال استان اردبیل خبر داد و افزود: باتوجه به مطالعاتی که انجام شده است شهرستان مشگین‌شهر و برخی مناطق استان اردبیل ظرفیتهای بسیار بالایی در بخش ژئوترمال دارند که ما آمادگی لازم را داریم تا در این حوزه سرمایه‌گذاری انجام دهیم.
مدیرعامل شرکت ژئوترمال دوغان ترکیه تصریح کرد: کشور ایران و ترکیه به ویژه استان اردبیل ظرفیتهای مشترکی دارند که برای شکوفایی این ظرفیتها رایزنیهای اساسی بین مسئولان دو منطقه انجام شده و انتظار می رود رفته رفته بر روابط تجاری و اقتصادی این دو منطقه افزوده شود.

دوغان بیان کرد: در حال‌حاضر سرمایه‌گذاری در استان اردبیل برای تجار ترکیه‌ای از اهمیت و جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و انتظار می‌رود مسئولان دو منطقه نشست و جلسات مشترکی هم در ایران و هم درترکیه داشته باشند تا به تفاهمات اولیه در این زمینه برسیم.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاران کشور ترکیه آماده احداث هتل 5 ستاره نیز در اردبیل هستند، اظهارکرد: برای راه‌اندازی این طرح نیاز به مذاکرات با مسئولان ارشد است تا بتوانیم با برنامه‌ریزی هدفمند این هتل را در اردبیل ایجاد کنیم.
مدیرعامل شرکت ژئوترمال دوغان ترکیه گفت: توسعه فضای سبز و درختکاری در کنار پروژه‌های گردشگری و اقتصادی نیز  از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ما به این امر اهتمام ویژه‌ای داریم چرا که فضای سبز علاوه بر اینکه شادابی را در جامعه به دنبال دارد می‌تواند نقش بسیار مهمی در جذب گردشگران داخلی و خارجی داشته باشد.
در پایان این مراسم تعدادی از سرمایه‌گذاران کشور ترکیه، استان اصفهان و اردبیل از ظرفیتهای مناطق خود در بخشهای گردشگری و اقتصادی سخن گفته و طرحهایی ارائه دادند و خواستار برنامه‌ریزی اساسی برای امضای تفاهم‌نامه‌ای در راستای سرمایه‌گذاری در این بخشها شدند.
Google