Logo تلفن رزرو

درباره هتلهای عضو شبکه

هتلهای برتر کشور

هتل های عضو شبکه ایران بوکینگ همگی از هتل های برتر و تاپ کشور هستند که با تجربه چندین ساله خود، کیفیت و راحتی اقامت را برای مسافرین فراهم نموده اند. همچنین تنها امکان رزرو هتل هایی در این سایت فراهم شده است که علاوه بر کیفیت اقامت، خدمات و امکانات مناسبی ارائه داده و با توجه به تخفیف ارائه شده در این سایت، مقرون بصرفه باشند، بطوریکه با حفظ اقامتی دلنشین، حداکثر صرفه جویی در هزینه های مسافر را فراهم نمایند. هتل های ضعیف و بی کیفیت و مسافرخانه در این سایت وجود ندارد ولی با توجه به تخفیف های مناسبی که بعضا در رزرو هتلها در نظر گرفته شده، تفاوت آنچنانی از نظر قیمت با هتل های ضعیف تر و یا حتی مسافرخانه های گرانقیمت ندارد! این یعنی اقامت در هتل های لوکس و با کیفیت با هزینه مناسب ...

نظرات شما مهم است!

ما همواره مشتاق شنیدن نظرات شما در مورد هتل ها و مراکز اقامتی ایران هستیم. اگر تجربه اقامت در هر یک از هتل های معرفی شده را دارید، می توانید نظر و تجربه یا حتی سفرنامه خود را برای ما ارسال کنید. این امکان در صفحه اختصاصی مربوط به هر هتل فراهم شده است. همچنین اگر هتل یا مرکز اقامتی را تجربه کردید و از آن راضی بودید ولی هنوز در ایران بوکینگ معرفی نشده است، آن را به ما معرفی کنید تا در صورت امکان، عضو شبکه شده و اطلاعات آن در اختیار دیگران قرار بگیرد.

عضویت هتلهای جدید

هتلها و مراکز اقامتی کشور که هنوز روی این شبکه قرار ندارند می توانند اطلاعات و تصاویر هتل خود را به ایمیل info [at] iran-booking.com ارسال کنند تا بصورت رایگان در سایت قرار بگیرد و مراحل قرارداد همکاری با ایشان طی شود.