Logo تلفن رزرو

به جمع طرفداران ما در حلقه گوگل بپیوندید

صفحه گوگل پلاسبا یک کلیک به حلقه طرفداران ایران بوکینگ در گوگل پلاس بپیوندید و از تخفیف ها و پیشنهادهای شگفت انگیز مخصوص طرفداران باخبر شوید! کوپن های تخفیف، قرعه کشی و پیشنهادهای باور نکردنی مخصوص اعضای حلقه در نظر گرفته شده است که در مناسبت های مختلف برای اعضا ارسال می شود. فقط برای اعضا ...

برای عضویت در حلقه طرفداران ایران بوکینگ باید یک ایمیل در Gmail داشته باشید و عضو گوگل پلاس باشید. اگر اکانت جیمیل ندارید می توانید عضو خبرنامه سفر ایران بوکینگ شوید و تخفیف ها و پیشنهادات ویژه را بوسیله ایمیل و SMS دریافت کنید. برای عضویت در خبرنامه سفر اینجا کلیک کنید.


روش کار ساده است، در کادر زیر بر روی +g دنبال کردن کلیک کنید، اگر قبلا عضو گوگل پلاس شده باشید با کلیک بر روی این دکمه پنجره کوچکی باز می شود، روی دنبال می کنم (Follow) کلیک کنید تا رنگ کلید آبی شود. اگر عضو گوگل پلاس نباشید پنجره جدیدی باز می شود و از شما می خواهد در اکانت جی میل خود لاگین کرده و عضو شوید. کافیست بعد از ورود به جی میل خود اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و بر روی کلید ایجاد کلیک کنید. سپس مجدد در این صفحه روی +g دنبال کردن کلیک کنید و گزینه دنبال می کنم یا Follow را انتخاب کنید تا کلید به رنگ آبی تغییر کند.

تبریک! شما هم اکنون عضو حلقه طرفداران ایران بوکینگ هستید! اخبار، کوپن های تخفیف و پیشنهادات ویژه در روزهای آتی به جی میل شما ارسال می شود.