Logo تلفن رزرو

رزرو هتل

معمولا وقتی قصد مسافرت دارید یا یک ماموریت کاری در شهری دیگر برای شما پیش آمده است و این سفر قرار است بیشتر از یک روز طول بکشد، اولین چیزی که به ذهن خطور می کند، اقامتگاهی در شهر مقصد است که بتوانید در آن استراحت کنید. این اقامتگاه می تواند منزل یک دوست یا آشنا باشد، یک مسافرخانه یا مهمانپذیر معمولی ، یک خانه، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره ای، یک ویلای شیک و مجلل و یا یک هتل چند ستاره باشد.
اگر ترجیح می دهید در یک هتل اقامت کنید، می توانید با شماره هتل تماس بگیرید و رزرو کنید یا وقتی به شهر مقصد رسیدید به هتل مراجعه کنید و اگر اتاق خالی موجود بود، بصورت حضوری رزرو کنید. راه ساده تری هم وجود دارد و آن رزرو اینترنتی هتل است. ما در ایران بوکینگ می توانیم به شما کمک کنیم!
ما با همه هتلهای خوب ایران قرارداد همکاری داریم، بطوری که هتلها را بطور کامل با عکس و قیمت در این سایت معرفی می کنیم تا اقامتگاه خود را انتخاب کنید، سپس به شما کمک می کنیم هتل مورد نظر را بصورت آنلاین رزرو کنید.

مرحله اول: جستجوی هتل

 

برای رزرو هتل ابتدا باید با انتخاب تاریخ و تعداد شب اقامت خود و همچنین شهر مقصد مورد نظر، با استفاده از جستجوگر سایت، هتل های موجود را مشاهده کنید.

مقصد : تاريخ اقامت: تعداد شب :

مرحله دوم: انتخاب هتل

 

 

بعد از جستجو، لیستی از هتلهای قابل رزرو در تاریخ مورد نظر خود را بهمراه قیمت اتاقها مشاهده می کنید. در این مرحله باید اتاق مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه نارنجی رنگ رزرو در مقابل نام اتاق کلیک کنید.

مرحله سوم: انتخاب اتاق و رزرو موقت

 

 

بعد از کلیک روی دکمه رزرو، وارد صفحه رزرواسیون می شوید. در صفحه جدید مجددا با توجه به تعداد مسافران خود می توانید اتاق مورد نظر را انتخاب کرده و سپس با پر کردن فرم رزرو اتاق، یک رزرو موقت برای خود ثبت کنید. رزرو اتاق در این سایت بصورت کاملا آنلاین انجام می شود و اگر سیستم آنلاین هتل ظرفیت داشته باشد، شما در مرحله بعد به صفحه پرداخت مبلغ وارد می شوید و در صورتی که هزینه رزرو را پرداخت کنید، بصورت خودکار رزرو شما نهایی و قطعی می شود و واچر دریافت می کنید.

مرحله چهارم: پرداخت هزینه و رزرو نهایی

 

 

بعد از ثبت رزرو موقت، در صورتی که اتاق موجود باشد می توانید نسبت به پرداخت هزینه رزرو اقدام نموده و رزرو خود را نهایی و قطعی کنید. بعد از پرداخت هزینه، با پیگیری رزرو خود از طریق کد 8 رقمی، می توانید واچر (رسید) هتل خود را دریافت کنید. از واچر خود پرینت بگیرید و در هنگام ورود به هتل، واچر را به پذیرش تحویل داده و کلید اتاق خود را دریافت نمایید.