نظرات مسافران درباره هتلهای استان کرمان

بیش از 4 نظر و تجربه واقعی درباره هتلهای استان کرمان

در ایران بوکینگ امکانی فراهم کرده ایم که مردم نظر و تجربه خود را درباره هتلهای استان کرمان بنویسند و ما هم تا حد امکان سعی می کنیم این نظرات را بدون کم و کاستی منتشر کنیم. بدون شک بهترین توصیف از یک اقامتگاه یا هتل در استان کرمان را می توان از کسی شنید که تجربه اقامت در آن را داشته باشد. به این ترتیب شما مسافر گرامی می توانید پس از بررسی نظرات و تجربیات دیگران بدون در نظر گرفتن تبلیغات، بهترین گزینه را انتخاب کرده و برای رزرو آن اقدام کنید

آقاجانی
دوشنبه 2 فروردين 1400

هتل جهانگردی کرمان

ما روز اول فروردین ۱۴۰۰ بودیم بسیار هتل تمیز و مرتبی بود ، رفتار پرسنل خیلی عالی بود ما از غذاشون خیلی راضی بودیم

سپیده
يکشنبه 28 مهر 1398

هتل جهانگردی کرمان

ما مهر ٩٨ يك هفته أقامت داشتيم خيلي تميز و مرتب بود ، پرسنل هتل واقعا خوش برخورد و باحوصله بودن ،تنوع و كيفيت صبحانه خوب بود، باشگاه تميز و مجهز بود. يكي از بهترين خيابوناي كرمان خيابون هزار و يك شب هست كه مركز خريد و مزون و رستوران ها اونجاست فاصله تا هتل ٣دقيقه ست . (ما قبلا هتل پارس ٥ستاره ميرفتيم اما هتل جهانگردي با اينكه ٤ستاره بود)امكانات بيش ترو مهمانداري بهتري نسبت به پارس داشت.

فاطمه
شنبه 8 شهريور 1393

هتل جهانگردی کرمان

سلام ما شهریور 92 در این هتل اقامت داشته ایم. این هتل در یکی از محله های خوب کرمان واقع شده. بازسازی شده است، هم از اهالی کرمان شنیدیم هم اثاثیه چنین نشان می دادند. تجملی نیست ولی کاملا تمیز و مرتب بود. پرسنل خوب و مهربانی هم داشت (اصلا کرمانی ها کلا مهربانند، ان شاءالله بروید خودتون متوجه میشوید) برای من تمیزی مهم بود که غیر از این ندیدم البته بعضی از وسایل کمی مستعمل هستند. تلویزیون هم LCD نیست گرچه آدمی که برای سفر گردشی رفته وقت تلویزیون دیدن نداره (کانال عمان رو می گرفت و داخلی ها رو یادم نیست دیجیتال ها رو می گرفت یا نه) پشت هتل استخر رو باز (بیشتر جنبه حوضی بزرگ رو داره) و فضای سبز داره که شام در کنارشون خیلی می چسبه. جلوی هتل هم فضای سبز و پارکینگه. صبحانه هم مثل یک هتل 4 ستاره ایرانی بود و نان کرمانی داشت که خیلی خوشمزه است. (کلی خریدم آوردم تهران) غذا عالی نبود ولی خوب بود و تنوع ناهار در حد 10 جور غذا بود. البته دور و بر هتل چند رستوران خوب هست (در خ هزار و یکشب) یا در همان بلوار جمهوری یک رستوران که خیلی معروفه و قدیمی و اسمش یادم نیست!! امتحانشون تجربه جالبیه و اگر بپرسید راننده ها و کسبه راهنمایی می کنند لباس پرسنل چندان متحد نیست از جاهای دیدنی دور نبود و با خودرو متوسط حدود 10 دقیقه فاصله داشت. سرویس اتاق ها فرنگیه و در همکف سرویس ایرانی هم هست.

کامی
دوشنبه 13 آبان 1392

هتل پارس کرمان

پرسنلی بسیار مهربان و فضایی ارام و دلنشین دارد ...