Logo تلفن رزرو

هتل خانه بخردی اصفهان

هتل خانه بخردی اصفهان

خلاصه ای درباره هتل خانه بخردی اصفهان

 

هتل بخردی یکی از خانه های تاریخی اصفهان است که پس ازممت و بازسازی اکنون بصورت یک هتل در خدمت مسافران است. هتل همچنان حال و هوای تاریخی و سنتی اصفهان را دارد و یکی از زیباترین خانه های تاریخی است که می توانید آنرا رزرو کرده و در آن اقامت کنید. خانه ی تاریخی بخردی در محلّه ی سنبلستان یا سنبلان (شمال شهر اصفهان کنونی) واقع شده است. این محلّه در دوران پیش از اسلام از روستاهای مجموعه ی سپاهان بوده است و در دوران اسلامی در پی پیوند این مجموعه روستاها شهر اصفهان به وجود می آید.

هتل خانه بخردی اصفهان تابحال 24 بار از این سایت رزرو شده و مشتریان ما آخرین بار سوئیت رویال دونفره هتل خانه بخردی اصفهان را در روز چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶بمدت 1 شب رزرو کرده اند. شما هم می توانید همین الان رزرو کنید! بهترین قیمت، ارزانترین قیمت رزرو هتل

رزرو هتل خانه بخردی اصفهان با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو آنلاین کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...

 

 ساعت تحویل اتاق: 14:00

 ساعت تخلیه اتاق: 12:00

 تعداد اتاق ها: 4 عدد

 فاصله تا مرکز شهر: 5 دقیقه

 فاصله تا فرودگاه: 35 دقیقه

 آدرس هتل: اصفهان - خیابان ابن سینا - پشت بیمارستان امین - کوچه سنبلستان - خانه بخردی اصفهان

 شماره تلفن رزرو هتل خانه بخردی اصفهان: 25917070-021 ( برای رزرو تلفنی تماس بگیرید )

خدمات هتل خانه بخردی اصفهان

علاوه بر اتاقهایی که برای اقامت مورد استفاده قرار می گیرد و امکانات کامل اقامتی در حد یک هتل 2 ستاره را دارا می باشد، خانه ی تاریخی بخردی می تواند برای جشن های عروسی و یا گردهمآیی های تا حداکثر ۲۵ نفر نیز استفاده شود. همچنین حیاط این خانه به عنوان کافه تریای تابستانه استفاده می گردد.

هتل خانه تاریخی بخردی از نوع خانه های ایوان دار متعلّق به اوایل دوره ی صفویه می باشد. این گونه خانه ها اصولاً دارای ایوان در قسمت میانی و تالار اصلی در جبهه ی شمالی ایوان و اتاق ها در طرفین شرقی و غربی آنبوده اند. از این شیوه ی معماری در خانه های قدیمی اصفهان به خصوص در محله ی جلفاتعداد قابل توجّهی شناخته شده و شاید قدیمی ترین نمونه از این فضای معماری را بتوان در مرحله دوم توسعه کاخ چهل ستون در جبهه شرقی کاخ شناسائی کرد.

قیمت اتاق هتل خانه بخردی اصفهان


قیمت برای هرشب هر اتاق می باشد. قیمت و وضعیت اتاق ها مربوط به يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ می باشد
نوع اتاق قیمت اصلی-برد هتل قیمت با تخفیف ایران بوکینگ
سوئیت رویال دونفره 425,000 تومان 380,000 تومان
سوئیت رویال چهارنفره 685,000 تومان 685,000 تومان
سوئیت رویال سه نفره 579,000 تومان 579,000 تومان
سوئیت رویال پنج نفره 825,000 تومان 825,000 تومان

هتل خانه تاریخی بخردی اصفهان

تصاویر بیشتر

رزرو هتل خانه بخردی اصفهان


از تاریخ:
به مدت: شب

امکانات هتل

سالن همایش رستوران
رستوران فضای باز رستوران سنتی
فضای سبز تاکسی سرویس
اینترنت بی سیم نمازخانه

قوانین رزرو این هتل

- رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

ارسال نظر، تجربه یا سفرنامه

شما نیز می توانید نظر، تجربه و حتی سفرنامه خود را در مورد هتل خانه بخردی اصفهان ارسال کنید. به ارسال های برتر به قید قرعه جوایز ارزنده ای تقدیم می گردد.

نظر و تجربه کاربران درباره هتل خانه بخردی اصفهان

هنوز نظری برای این هتل ثبت نشده است. اگر تجربه اقامت در این هتل را دارید، خوشحال می شویم تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. در فرم سمت چپ می توانید نظر خود را بنویسید.