درباره ما

سایت رزرو هتل

فعالیت این وبسایت بر اساس مجوز بند ب سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بنام دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی میزبان سفر کاسپین ثبت شده در استان گیلان می باشد و در فرآیند رزرو و خدمات پس از آن، تابع قوانین این سازمان هستیم.

این وبسایت دارای ای نماد معتبر بوده که از این آدرس قابل دسترسی و استعلام است.

ایران بوکینگ، مرجع معرفی هتل های ایران بهمراه امکان رزرو هتل بصورت انلاین و با تخفیف ویژه است که کار خود را از سال 1390 شروع کرده است. کاملترین اطلاعات هتل های ایران را می توانید اینجا ببینید تا ضمن مقایسه آنها و مشاهده نظر دیگران درباره آنها، بهترین انتخاب را برای اقامتی دلنشین در سفر خود داشته باشید ...

 

 

تخفیف برای رزرو

کلیه هتل هایی که امکان رزرو انها در سایت فراهم شده است، با تخفیف نسبت به قیمت اصلی هتل ارائه می شود. بنابراین با رزرو از ایران بوکینگ، صرفه جویی قابل توجه ای را در هزینه سفر خود تجربه خواهید کرد. هدف ما اقامتی لوکس و مناسب بهمراه کمترین هزینه است. علت تفاوت قیمتها چیست؟

 

مشاهده نظر و تجربه رزرو دیگران

یکی از قسمت های سایت، بخش نظرات و تجربه کاربران است. در این قسمت می توانید نظرات و تجربیات دیگران که قبلا در هتلی اقامت داشته اند را ببینید. مطمئنا هیچ چیز به اندازه تجربه یک هتل نمی تواند زوایای پنهان رزرو و اقامت در آن را به شما نشان دهد. بنابراین با استفاده از این قسمت، می توانید از تجربیات دیگران استفاده کنید. در این بخش تا حد امکان سعی شده است اطلاعات و تجربیات بصورت بی طرف و کامل نمایش داده شود.

 

پشتیبانی از مسافران


تیم پشتیبانی این سایت همواره در تلاش است سفری بدون دغدغه و با کیفیت را برای شما فراهم نماید و در عین حال بیشترین تخفیف ها را برای رزرو هتل و همچنین رزرو بلیط و ورودی جاذبه های گردشگری برای کاربران ایجاد نماید.

خوشحال می شویم نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را  درباره ایران بوکینگ با ما درمیان بگذارید.

 

 

 

 

معرفی ما در یک نگاه


قصد سفر به یکی از شهرهای ایران را دارید...

برای رزرو هتل در آن شهر چه می کنید؟ چطور با هتل ها و اقامتگاه های شهر مقصد سفرتان آشنا می شوید؟ آیا قبل از سفر هتل ها و عکس های آنها را می بینید و مقایسه می کنید؟ در مورد قیمت چطور؟

با استفاده از سایت رزرو هتل، ایران بوکینگ، می توانید با هتل های همه شهرهای ایران آشنا شوید و ضمن مشاهده عکس های هتل ها و آشنایی با امکانات و خدمات آنها، قیمت های هتل های مختلف را مقایسه کنید و در نهایت با انتخاب بهترین هتل مقصد که با سلایق و بودجه شما سازگار است، هتل را رزرو آنلاین کنید. البته با قیمت پایین تر از قیمت اصلی هتل و با تخفیف ویژه!

این یعنی انتخاب هتل با آشنایی و تسلط کامل و البته با قیمت مناسب و صرفه جویی در هزینه سفر ...

اگر قصد سفر به مشهد را دارید، می توانید هتل های مشهد را ببینید و با توجه به چند ستاره بودن، دوری و نزدیکی از حرم و امکانات و قیمت، هتل مناسب را در مشهد انتخاب کنید و بدون دغدغه اقامت، سفری خاطره انگیز را تجربه کنید. اگر مقصدتان کیش است می توانید هتل های کیش را مقایسه کنید و با توجه به اینکه در اکثر زمان های مسافرت، ظرفیت هتل های کیش تکمیل است، از قبل و با خیال راحت هتل خود را در جزیره کیش رزرو کنید. شاید مقصد شما شیراز یا اصفهان است. بسادگی می توانید هتل های 5 ستاره شیراز را با قیمت بسیار مناسب رزرو کنید و یا هتل های اصفهان را در یک نگاه ببینید و مقایسه کنید.

مقصد سفرتان هر کجای ایران که باشد، با ایران بوکینگ می توانید هتل ها و هتل آپارتمان های مقصد سفر خود را بشناسید و با آگاهی کامل و البته با تخفیف ویژه، هتل خود را بصورت آنلاین رزرو کنید.