چرا ررزو هتل از ما به نفع شماست؟

رزرو هتل از ما با قیمت پایینتر نسبت به رزرو مستقیم از هتل صورت می گیرد! ما تخفیف داریم ...

رزرو هر هتل برای ما شامل کمیسیون و حق الزحمه ای است که هتل به ما اختصاص داده است. با افزایش تعداد رزرو ها و با توجه به حجم بالای رزروی که از طریق ما انجام می شود، مبلغ این پورسانت بالا می رود. ما نیز برای جذب مشتری بیشتر، از محل این سود و کمیسیون، به مشتریان تخفیف می دهیم.البته هزینه های یک وبسایت از هزینه های یک آژانس مسافرتی به مراتب کمتر است و این مورد، دست ما را برای ارائه تخفیف بیشتر از محل پورسانت باز می گذارد. همچنین در شهرهای بزرگ مانند کیش و مشهد که افراد زیادی بعنوان گردشگر هرساله مسافر آنها می شوند، هتل ها بصورت گارانتی پیش خرید می شود، به این ترتیب قیمت نهایی رزرو هتل پایینتر خواهد بود. تخفیف های ارائه شده ایران بوکینگ را در هیچ جای دیگر مشاهده نخواهید کرد!

 

رزرو هتل از ما سریعتر و بی دردسر تر است!

برای رزرو هتل در این سایت کافی است با چند کلیک ساده، هتل خود را انتخاب و رزرو کنید و پول رزرو هم بصورت آنلاین قابل پرداخت است. دیگر نیازی به چک کردن ظرفیت و قیمت اتاق با هتل نیست، نیازی نیست شماره حساب هتل را بگیرید و با مراجعه به بانک یا عابر بانک پول پرداخت کنید و سپس به هتل اطلاع دهید!

 

اگر از هتلها شناخت و تجربه نداشته باشید مشاوره می دهیم!

قصد رزرو هتل در یکی از شهرهای ایران را دارید اما تجربه ای از هتلهای آن شهر ندارید. ما با توجه به بودجه شما مناسبترین هتل آن شهر را به شما پیشنهاد می کنیم و حتی اگر هتل خاصی را رزرو کرده باشید ولی با توجه به تجربه ما، هتل کیفیت مناسبی نداشته باشد، قبل از ورود شما به شما هتل بهتری را پیشنهاد می کنیم ...

 

مسئولیت قطعی بودن رزرو و تخصیص اتاق به شما با ماست!

با هتل تماس می گیرید و رزرو می کنید. سپس در روز موعود به هتل مراجعه می کنید اما اتاق پر شده است و اتاقی وجود ندارد! این مشکل وقتی از ما رزرو می کنید بوجود نخواهد آمد! چون در صورتی که از ما رزرو کرده باشید و چنین اتفاقی پیش بیاید از طریق مدیر هتل اقدام میکنیم و اتاق برای شما خالی می کنیم، اگر اتاق خالی نبود و اشتباهی از طرف هتل رخ داده بود اتاق برای شما می سازیم!

 

دلسوزانه حق شما را از هتل می گیریم تا مشتری ما باقی بمانید!

از ما رزرو کردید و هتل اتاق بدی به شما داد یا سرویس نامطلوبی گرفتید، یا حتی قصد کنسل کردن رزرو را دارید... تا جایی که می توانیم سعی می کنیم با روابط خود حق شما را بگیریم تا از ما راضی باشید و دفعات بعد باز هم از ما رزرو کنید! این در دنیای بازاریابی امری طبیعی است ...