Logo تلفن رزرو

نظرات درباره هتل خلیج فارس قشم

نظر مردم و نقد و بررسی

16 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

تجربه خود را بنویسید


اگر قبلا تجربه اقامت در هتل خلیج فارس قشم را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

هتل خلیج فارس قشم، هتلی 4 ستاره و در حال حاضر بهترین هتل جزیره قشم از نظر ستاره و رتبه بندی اتحادیه هتلداران است. جزیره عجایب هفتگانه قشم با ویژگی های منحصر بفرد از قبیل لاک پشت ها، غار نمکی، چاه های طلا، غارهای خربس، جزایر ناز، دلفین ها در هنگام و ... می تواند فرصتی مناسب ... ادامه

نظر و تجربه اقامت مسافران در هتل خلیج فارس قشم

امکان رزرو هتل خلیج فارس قشم از طریق ما درحال حاضر وجود ندارد. برای رزرو آنلاین هتل خلیج فارس قشم می توانید مستقیم با شماره تلفن هتل تماس بگیرید.
اما ...
امکان رزرو بسیاری از هتل های برتر و تاپ ایران با تخفیف ویژه در این سایت فراهم شده است. شما می توانید با هزینه ای پایین در یکی از بهترین هتلهای قشم اقامت کنید. هتلهای پیشنهادی ما برای رزرو هتل در قشم را ببینید.

اینجا کلیک کنید: لیست هتلهای پیشنهادی قشم

نظر و تجربه مسافران درباره هتل خلیج فارس قشم

16 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند.
پنجشنبه 24 دی 1394 - امتیاز: 3

باسلام ...من ومادرم سه شب از تاریخ 20دی ماه 1394 در انجا اقامت داشتیم.سکوت و آرامش ونزدیکی به ساحل تحسین برانگیز بود. کارمندان خوبی داشت. چایخانه کنار ساحل شبها کار میکرد عالی بود باقیمت بسیار مناسب..رستورانش برای شام وناهار خوب بود.قیمتش هم خوب بود..

صبحانه تنوع نداشت..اطاقها پر از مگس بود...تخت خواب جیرجیر میکرد..ملحفه ای که بعنوان تمیز اونجا بود مو های ریز ریز مشاهده میشد.آب سیفون و دوش و ....باز کردیم مدت طولانی آب زرد و زنگ زده خارج شد.آب ابگرمکن برای یک نفرکافی بود وسرد شد..مدتی طول کشید تا گرم بشه.هیچ برنامه ای نداشت وحتی بروشور هم برای کمک به شما حتی یک نقشه وجود نداشت..برای رفتن به هرجا مقدار زیادی باید کرایه تاکسی میدادی و اطراف هتل بیابان بود و به هیچ جیز دسترسی نداشتی....باید سرویس روزانه براش بزارن..

دفعه دیگه میرم ساحل طلایی اونجا بهتره..هم ساحل داره هم به همه جا نزدیکتره...
من این هتل رو توصیه نمیکنم
دوشنبه 30 شهريور 1394 - امتیاز: 4

سلام من و همسرم 3 شب در تاریخ 24/6/94 در این هتل اقامت داشتیم فضای هتل خوب بود. بسیار تمیز ولی تنوعی در صبحانه نداشت. مسیر هتل به مرکز شهر هم دور بود بهتر بود این هتل در طی روز ترانسفر میداشت.مثل هتل های کیش. پرسنل خوب و مودبی داشت رسیدگی های خیلی خوبی داشتند.
يکشنبه 3 اسفند 1393 - امتیاز: 3

هتل خلیج فارس قشم.....
یک هتل ساحلی ارامش بخش با ساحل اختصاصی دریا ... پرسنل رفتار مهربانی دارند کیقیت اطاقها وحمام درحد هتل خیلی معمولی 3 ستاره است اطافها به حالت خانه های جدا جدا وزوی هم نیست مثه مجتمع های ویلایی شماله وبه شکل هتل طبقه ای نیست درنتیجه منظره دریا را نداره اکثر اطاقهاش.. از مراکز خرید و مرکزشهردوره وبیشترمناسب افرادی است که به دنبال سکوت وارامش ساحلی هستن....
سه شنبه 11 آذر 1393 - امتیاز: 4

من در تاریخ 6/07/93 به مدت 3شب دراین هتل اقامت داشتم واز برخورد پرسنل بسیار راضی هستم به ویژه از خانم متین وآقای رئیسی خوب بود همچنین بچه های رستوران آقای محمدی . اما سرویس و خدمات در حد هتل چهار ستاره وجود ندارد
پنجشنبه 9 مرداد 1393 - امتیاز: 3

ما در ایام عید در این هتل بودیم خیلی خوش گذشت همه چی عالی بود اتاق ها رستوران عالی بود برخورد کارکنان هم خیلی خوب بود همچنین کادرپذیرش . از مدیر محترم هم تشکر کامل رو داریم .
فقط یه سوپر مارکت اگه داشت الی بود
چهارشنبه 20 فروردين 1393 - امتیاز: 5

سال نو بسیار خوبی را در هتل خلیج فارس گذروندیم سفره هفت سین زیبا و برخورد گرم پرسنل .غذاهای دریایی خوشمزه .غروب زیبای خلیج در الاچیق ها و برخورد صمیمی مدیریت .مرسی
يکشنبه 25 اسفند 1392 - امتیاز: 4

دراوایل بهمن من به همراه همکارم دراین هتل اقامت داشتیم همه چیز عالی وروزهای خوشی را گذروندیم .ازمدیریت هتل وکلیه پرسنل کمال تشکر را داریم.
جمعه 16 اسفند 1392 - امتیاز: 2

سلام
من و همسرم از تاریخ 11 الی 15 اسفند 92 در این هتل اقامت داشتیم.به نظر من تبلیغات هتل در اینترنت اصلا واقعی نبوده و جنبه دیگری دارد ...
تنها مورد برجسته این هتل حسن اخلاق پرسنل بسیار اندک آن و کیفیت غذای آن در زمانی که میهمان کمی دارند به چشم می آید .
زمانی که تعداد میهمان ها چند نفری بیشتر باشد مانند این 5روزی که ما اقامت داشتیم از نظافت اتاق ، غذا و پذیرایی و برخورد مناسب خبری نمی باشد.
به نظر من وجود چنین هتلی فاقد مدیریت مناسب در جزیره زیبای قشم ظلمی در حق توریست میباشد.
دوشنبه 12 اسفند 1392 - امتیاز: 3

من در تاریخ 5 الی 8 اسفند سال 92 در اطاق 322 این هتل اقامت داشتم با توجه به شرایط کلی منطقه قشم وجود چنین مکانی کاملا مغتنم میباشد و اما نقاط منفی و مثبت:

1-رفتار وخونگرمی پرسنل بسیار ارزنده بود
2-وضعیت غذای رستوران قابل تشکر میباشد
3-کف حمام اب جمع میشود
4-اثار باقی مانده از بنائی ساخت هتل هنوز باقی میباشد به ویژه در سرویسها
5-سقف ورودی به داخل اطاق قبلا چکه کرده وتعمیر نشده
6-قفل درب سرویس خراب است وعلی رغم تذکر به اقای میبدی اقدام نشد
7-در چیدمان تخت اطاق دقت نشده
8-وضعیت گلکاری وزیبا سازی محوطه هتل مناسب نیست
9-علی رغم زیبائی ساحل دریا وجود انبوهی از نخاله در کنار ساحل باعث زشتی منطقه گردیده
10-با توجه به پایان سال امور ساختمانی بسیار کند پیشرفت میکند
شنبه 10 اسفند 1392 - امتیاز: 4

من و همسرم اول اسفند 92 اونجا بودیم.هتل خلیج فارس اصلا در حد و اندازه های چهار ستاره نیست. ولی برخورد پرسنل خوب بود. مخصوصا آقای میبدی.محوطه هتل احتیاج به دقت نظر بیشتر و مدیریت بهتر دارد تا زیبا سازی شود چون پتانسیل بالایی دارد.غذا و محل رستوران خوب بود.ولی با توجه به زیبایی های چشمگیر قشم و جزیره هرمز تمامی کمبودها ی هتل برای من و همسرم به فراموشی سپرده شد.
  1. 1
  2. 2

نظر یا تجربه اقامت خود را بنویسید