هتل آفریقا مشهد

درباره هتل آفریقا مشهد

هتل آفریقا یکی از هتلهای 2 ستاره تمیز و مناسب مشهد است که در خیابان 17 شهریور، نبش چهارراه عنصری واقع شده است. این هتل در سال 1394 بازسازی شده و دارای 52 باب اتاق و سوئیت با امکانات مناسب است. ساختمان هتل یک ساختمان 6 طبقه بوده و امکاناتی نظیر رستوران را در خود جای داده است. از بهترین ویژگی های این هتل دسترسی آسان به مراکز خرید و فاصله ای کم تا فرودگاه و راه آهن می‌باشد.

رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق دوتخته فولبرد

اتاق دوتخته فولبرد

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق سه تخته فولبرد

اتاق سه تخته فولبرد

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق 4 تخته فولبرد

اتاق 4 تخته فولبرد

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق 5 تخته فولبرد

اتاق 5 تخته فولبرد

ظرفیت:
5 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات هتل آفریقا مشهد


  • رستوران
  • اینترنت بی سیم

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل آفریقا مشهد

هتل آفریقا مشهد هتل در مشهد

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha