هتل آریان نور

درباره هتل آریان نور

هتل آپارتمان آریان یکی از هتلهای 3 ستاره شهر نور در استان مازندران است که در بین دریا و جنگل قرار گرفته و برخی واحدهای اقامتی آن چشم انداز دریا دارند. این هتل آپارتمان یک مجتمع اقامتی ساحلی بوده و دارای کافه ساحلی می باشد. واحدهای این هتل آپارتمان دکور چوبی و امکانات کامل اقامتی دارند.

هتل آریان نور تابحال 3 بار از این سایت رزرو شده و مشتریان ما آخرین بار آپارتمان سه خوابه شش تخته هتل آریان نور را در روز جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ بمدت 3 شب رزرو کرده اند. شما هم می توانید همین الان رزرو کنید! بهترین قیمت، ارزانترین قیمت رزرو هتل


رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

آپارتمان دو خوابه چهار تخته

آپارتمان دو خوابه چهار تخته

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب
3,600,000
3,400,000 تومان
آپارتمان سه خوابه شش تخته

آپارتمان سه خوابه شش تخته

ظرفیت:
6 نفر

قیمت هر شب
5,000,000
4,790,000 تومان
آپارتمان دو خوابه چهار تخته (بدون صبحانه)

آپارتمان دو خوابه چهار تخته (بدون صبحانه)

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
2,800,000
2,440,000 تومان
آپارتمان سه خوابه شش تخته (بدون صبحانه)

آپارتمان سه خوابه شش تخته (بدون صبحانه)

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
3,600,000
3,420,000 تومان

امکانات هتل آریان نور

هتل آپارتمان آریان دارای آپارتمان های دو و سه خوابه است که واحدهای سه خوابه اش دوبلکس اند و همه امکانات یک خانه را دارند. امکاناتی مانند آشپزخانه، مبلمان، اینترنت رایگان و حمام مستر و منظره ای رو به دریا و جنگل در این واحدها در دسترس هستند.


  • اینترنت بی سیم
  • کافی شاپ
  • فضای سبز
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل آپارتمان تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل آریان نور

هتل آریان نور هتل آپارتمان در نور

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha