اقامتگاه بومگردی بارانداز

درباره اقامتگاه بومگردی بارانداز

یکی از زیباترین اقامتگاههای کویری ایران که در روستای فرحزاد در نزدیکی کویر مصر و از توابع استان اصفهان واقع شده است، اقامتگاه بومگردی بارانداز طباطبایی است. این اقامتگاه در میان شن های روان کویر واقع شده است و دارای 13 اتاق می باشد که سرویس بهداشتی و حمام در اکثر اتاق ها اقامتگاه عمومی می باشد. این اقامتگاه بومی دارای یک آشپزخانه عمومی است که مسافران می توانند از آن استفاده کنند. در صورت سفارش مسافران غذای محلی برای ناهار و شام پخت می شود.

این اقامتگاه بوم گردی دارای 2 قسمت می باشد بارانداز 1، 5 باب اتاق و بارانداز 2 دارای 8 باب اتاق سنتی با چیدمان روستایی است. در هر دو بارانداز جایگاهی برای برپا کردن آتش و پذیرایی با دمنوش ها و چای آتشی فراهم شده است همچنین در مکان ورودی بارانداز شماره یک، محلی برای نشستن گرد آتش و مراسمی به نام آتشونی تعبیه شده است که در آن، آبگوشت معروف محلی به نام لاخُلی در زیر آتش تهیه و طبخ می شود.

رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق سنتی

اتاق سنتی

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات اقامتگاه بومگردی بارانداز

این اقامتگاه ظرفیت اسکان و پذیرش حدود 100 مسافر را دارد. و دارای 13 باب اتاق می باشد. از جمله خدمات ارائه شده در این اقامتگاه برای رفاه بیشتر گردشگران می توان به خدمات ترانسفر با هزینه جداگانه، پذیرش 24 ساعته، راهنمای تور عمومی رایگان، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مشترک، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، آب معدنی رایگان اشاره کرد. همچنین در این اقامتگاه امکان سفارش انواع غذاهای محلی این منطقه نظیر اشکنه، کاله جوش، پلو ماش و قمری و ... وجود دارد.

اقامتگاه پارکینگ ندارد. اتاق ها کف خواب هستند. سیستم گرمایشی خانه شوفاژ می باشد. برای رسیدن به اقامتگاه باید 3 کیلومتر مسیر خاکی طی شود. درون اقامتگاه آشپزخانه ، یخچال ، تلویزیون و اینترنت موجود نیست و سرویس بهداشتی برای اتاق های خانه به صورت مشترک در حیاط مجموعه قرار گرفته است .


  • رستوران

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.

- رزرو نهایی و قطعی این اقامتگاه بومگردی تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

اقامتگاه بومگردی بارانداز

اقامتگاه بومگردی بارانداز اقامتگاه بومگردی در خور و بیابانک

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha