هتل آپارتمان اریکا مشهد

درباره هتل آپارتمان اریکا مشهد

هتل آپارتمان اریکا یکی از شیکترین و تازه تاسیس ترین هتلهای مشهد است که در اردیبشهت ماه سال 1398 در خیابان مصلی مشهد افتتاح شد. این هتل آپارتمان در 11 طبقه بنا شده است و دارای 49 باب اتاق و آپارتمان می باشد که این واحد ها در طبقات اول تا پنجم هتل اریکا قرار دارند. هتل آپارتمان اریکا در خیابان چمن واقع شده است و بدلیل موقعیت مکانی خوب خود، دسترسی به بست نواب صفوی حرم امام رضا (ع) را با پیمودن مسافت 2.5 کیلومتر برای زائرین مشهد امکان پذیر می سازد.

رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق دو تخته

اتاق دو تخته

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
آپارتمان یکخوابه سه نفره

آپارتمان یکخوابه سه نفره

ظرفیت:
3+1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
آپارتمان دوخوابه 4 نفره

آپارتمان دوخوابه 4 نفره

ظرفیت:
4+1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات هتل آپارتمان اریکا مشهد

اتاقهای هتل اریکا دارای سیستم HMS بوده و امکانات داخل اتاقها از بهترین برندها می باشد. اتاق با صبحانه به صورت سلف سرویس و پارکینگ اختصاصی رایگان و اینترنت بیسیم رایگان ارائه می شود. هر روز دو سرویس رفت رایگان به حرم در هتل برقرار است.


  • رستوران
  • اینترنت بی سیم
  • کافی شاپ
  • سالن همایش
  • خشکشویی
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.

- رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل آپارتمان اریکا مشهد

هتل آپارتمان اریکا مشهد هتل آپارتمان در مشهد

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha