هتل گل پونه قشم

درباره هتل گل پونه قشم

هتل آپارتمان گل پونه قشم واقع در خیابان فلسطین قشم، یکی از هتلهای 2 ستاره خوب و تمیز قشم است که شما مسافر گرامی میتوانید برای اقامت در قشم، نسبت به رزرو اتاق در این هتل اقدام نمایید. امکانات کامل اقامتی برای رفاه حال مسافران در این هتل فراهم شده است. نزدیکی به بازارهای قشم از مزایای هتل گلپونه است.

هتل گل پونه قشم تابحال 210 بار از این سایت رزرو شده و مشتریان ما آخرین بار اتاق دوتخته هتل گل پونه قشم را در روز پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ بمدت 3 شب رزرو کرده اند. شما هم می توانید همین الان رزرو کنید! بهترین قیمت، ارزانترین قیمت رزرو هتل


رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق دوتخته

اتاق دوتخته

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سوئیت چهارنفره

سوئیت چهارنفره

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سوئیت یکخوابه پنج نفره

سوئیت یکخوابه پنج نفره

ظرفیت:
5 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق سه تخته

اتاق سه تخته

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سوئيت 1خوابه 6 نفره

سوئيت 1خوابه 6 نفره

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات هتل گل پونه قشم


  • اینترنت بی سیم
  • فضای سبز

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.

- رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

میانگین امتیاز 1 مسافر

2.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

نسرین

چهارشنبه 13 اسفند 1393

امتیاز 1

هتل در مکان بسیار خوبی واقع شده و دسترسی خوبی به همه جا دارد.مسئول پذیرش عصر برخورد بسیار خوبی داشت ولی وقتی اتاق را دیدیم به عمق فاجعه پی بردیم. اتاق در طبقه همکف بود و چند قدم بیشتر با پذیرش فاصله نداشت. داخل اتاق هم مطمئنا از سلول زندان کوچکتر بود. حتی کمد برای گذاشتن چمدان نبود و وسائلمان بیشتر اتاق را پر کرده بود جا برای راه رفتن نبود. شب اول اقامت به دلیل رفت و امد و صدای تلفن پذیرش. و ..... از خواب خبری نبود. روز بعد هم که تقاضای تعویض اتاق را کردیم (احتمالا اتاقهای طبقه دوم سروصدای کمتری بود) پاسخ معلوم بود. قبلا پول سه شب را گرفته بودند و دیگر کاری نداشتند مهمان اسایش دارد یا خیر. خدمات و امکانات تفریحی که هیچ. فقط اینترنت بود که تا سه متری میز پذیرش انتن داشت. در کل تجربه اقامتی بسیار تلخی بود. پاسخ ایران بوکینگ: اگر رزرو از طریق سایت ایران بوکینگ انجام شود و اتاق مشکلی داشته باشد میهمان می تواند با ما تماس بگیرد و ما خود را موظف به اقدام برای تعویض اتاق می دانیم.

هتل گل پونه قشم

هتل گل پونه قشم هتل در قشم

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha