هتل جهانگردی مریوان

درباره هتل جهانگردی مریوان

هتل جهانگردی مریوان در مجاورت دریاچه زیبای زریوار واقع شده است. هتل جهانگردی مریوان دارای 8 اتاق سه تخته 6 اتاق چهار تخته ، یک سوییت 5 تخته است و رستوران باظرفیت 110 نفر است. اقلیم آب و هوایی این منطقه به دلیل شرایط کوهستانی سرد است. گردشگرانی که به این خطه از کشور سفر می‌کنند، اقامتی رویایی و خیال انگیز را در این هتل تجربه می کنند.

هتل جهانگردی مریوان تابحال 6 بار از این سایت رزرو شده و مشتریان ما آخرین بار سه تخته رو به دریاچه هتل جهانگردی مریوان را در روز سه شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲ بمدت 2 شب رزرو کرده اند. شما هم می توانید همین الان رزرو کنید! بهترین قیمت، ارزانترین قیمت رزرو هتل


رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

سه تخته رو به دریاچه

سه تخته رو به دریاچه

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب
2,100,000
1,950,000 تومان
سه تخته روبه جنگل

سه تخته روبه جنگل

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب
2,100,000
1,950,000 تومان
چهار تخته رو به دریاچه

چهار تخته رو به دریاچه

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب
2,500,000
2,190,000 تومان
چهار تخته رو به جنگل

چهار تخته رو به جنگل

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب
2,500,000
2,190,000 تومان
پنج تخته رو به جنگل

پنج تخته رو به جنگل

ظرفیت:
5 نفر

قیمت هر شب
2,800,000
2,650,000 تومان

امکانات هتل جهانگردی مریوان


  • رستوران
  • اینترنت بی سیم
  • فضای سبز
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل جهانگردی مریوان

هتل جهانگردی مریوان هتل در سنندج

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha