هتل آپارتمان پرشیا نوشهر

درباره هتل آپارتمان پرشیا نوشهر

هتل آپارتمان پرشیا یکی از هتلهای ساحلی استان مازندران است که در شهر نوشهر واقع شده است. این هتل آپارتمان، 12 واحد اقامتی شامل سوئیت و آپارتمان را در 2 طبقه جای داده است. از مزایای این هتل آپارتمان می توان به قرارگیری در نزدیکی دریا و همچنین دسترسی مناسب به دیدنیهای نوشهر اشاره کرد. بعضی از اتاقهای این مجموعه دارای ویو دریا هستند. توجه داشته باشید هتلهای دیگری با نام پرشیا 2 و پرشیا 3 هم در نوشهر قرار دارند که با این هتل تفاوت دارند.

امکان رزرو این اقامتگاه در حال حاضر وجود ندارد. پیشنهاد می کنیم هتلهای دیگر سایت را انتخاب کنید. اگر تمایل به رزرو همین اقامتگاه دارید می توانید مستقیما با شماره خودشان تماس بگیرید. 01152329422


اتاقهای موجود

سوئیت یک خوابه دو تخته رو به جنگل

سوئیت یک خوابه دو تخته رو به جنگل

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سوئیت یک خوابه سه تخته رو به جنگل

سوئیت یک خوابه سه تخته رو به جنگل

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سوئیت یک خوابه چهار نفره رو به جنگل

سوئیت یک خوابه چهار نفره رو به جنگل

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات هتل آپارتمان پرشیا نوشهر

هتل آپارتمان پرشیا دارای دو طبقه و فاقد آسانسور است و در ورودی 4 پله دارد. هزینه برای اقامت کودکان زیر 2 سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان و بالای 2 سال نفر اضافه محاسبه می شود. امکان کنسلی برای این هتل وجود ندارد و بابت کنسلی رزرو، هیچ مبلغی به میهمانان گرامی عودت داده نمی شود.


  • رستوران
  • کافی شاپ
  • فضای سبز
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • امکان کنسلی برای این هتل وجود ندارد و بابت کنسلی رزرو، هیچ مبلغی به میهمانان گرامی عودت داده نمی شود.

میانگین امتیاز 2 مسافر

6.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 2 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

نگار مجیدنژاد

شنبه 10 تير 1402

امتیاز 3

حدود ده سال از آشنايى ما با اين هتل آپارتمان دنج مى گذره...هنوز هم براى استراحت و استفاده از فضاى آرامش بخش دريا و ساحل، اينجا رو به جاهاى ديگه ترجيح ميديم به خصوص با داشتن پرسنل مهربان و دوستداشتنى تمايل بيشترى پيدا مى كنيم...مديريت مجموعه جناب نبى هم كه انصافا چيزى در مهمان نوازى كم نمى گذارن...با اون فضاى سبز و دلنشينى كه در فضاى بيرونىِ هتل به وجود آوردن...مخصوصا درخت شمعدانىِ زيبا كه شاخه هايى رو ازش در طبق اخلاص گذاشتن و...

موسويان

پنجشنبه 18 اسفند 1401

امتیاز 3

به نظر من اگر به عنوان هتل آپارتمان نگاه کنیم با توجه به اینکه تقریبا ۱۰ سال از تاسیس آن گذشته بیشتر معایب از طرف مسافر به هتل و وسایل آن وارد شده که با توجه به تورم و گرانی امکان بهینه کردن وسائل کمی دور از انتظار است فقط و فقط باید فرهنگ عمومی بالا برود تا نگهداری و استفاده از وسایل هتل را حفظ امانت تلقی کنیم و انتظارمان در حد درجه هتل باشد درمجموع هتلی خوب با پرسنلی گرم و مودب و از نظر دسترسی به شهر و دریا و جنگل عالیست

هتل آپارتمان پرشیا نوشهر

هتل آپارتمان پرشیا نوشهر هتل آپارتمان در نوشهر

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha