هتل آپارتمان پرشیا نوشهر

درباره هتل آپارتمان پرشیا نوشهر

هتل آپارتمان پرشیا یکی از هتلهای ساحلی استان مازندران است که در شهر نوشهر واقع شده است. این هتل آپارتمان، 12 واحد اقامتی شامل سوئیت و آپارتمان را در 2 طبقه جای داده است. از مزایای این هتل آپارتمان می توان به قرارگیری در نزدیکی دریا و همچنین دسترسی مناسب به دیدنیهای نوشهر اشاره کرد. بعضی از اتاقهای این مجموعه دارای ویو دریا هستند. توجه داشته باشید هتلهای دیگری با نام پرشیا 2 و پرشیا 3 هم در نوشهر قرار دارند که با این هتل تفاوت دارند.

امکان رزرو این اقامتگاه در حال حاضر وجود ندارد. پیشنهاد می کنیم هتلهای دیگر سایت را انتخاب کنید. اگر تمایل به رزرو همین اقامتگاه دارید می توانید مستقیما با شماره خودشان تماس بگیرید. 01152329422


اتاقهای موجود

سوئیت یک خوابه دو تخته رو به جنگل

سوئیت یک خوابه دو تخته رو به جنگل

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سوئیت یک خوابه سه تخته رو به جنگل

سوئیت یک خوابه سه تخته رو به جنگل

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سوئیت یک خوابه چهار نفره رو به جنگل

سوئیت یک خوابه چهار نفره رو به جنگل

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات هتل آپارتمان پرشیا نوشهر

هتل آپارتمان پرشیا دارای دو طبقه و فاقد آسانسور است و در ورودی 4 پله دارد. هزینه برای اقامت کودکان زیر 2 سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان و بالای 2 سال نفر اضافه محاسبه می شود. امکان کنسلی برای این هتل وجود ندارد و بابت کنسلی رزرو، هیچ مبلغی به میهمانان گرامی عودت داده نمی شود.


  • رستوران
  • کافی شاپ
  • فضای سبز
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • امکان کنسلی برای این هتل وجود ندارد و بابت کنسلی رزرو، هیچ مبلغی به میهمانان گرامی عودت داده نمی شود.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل آپارتمان پرشیا نوشهر

هتل آپارتمان پرشیا نوشهر هتل آپارتمان در نوشهر

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha