مجتمع اقامتی سندی فومن

درباره مجتمع اقامتی سندی فومن

مجتمع اقامتی سندی فومن یکی از اقامتگاه های 1 ستاره با کیفیت استان گیلان در نزدیکی شهر فومن و در مسیر روستای تاریخی ماسوله محسوب می شود. این اقامتگاه در کیلومتر 15 جاده فومن به ماسوله در شهر توریستی ماکلوان قرار گرفته است. این مجموعه اقامتی در سال 1394 افتتاح شده و شامل 4 بلوک 2 طبقه به هم چسبیده است که هر بلوک دارای 2 واحد اقامتی می باشد. با توجه به موقعیت این اقامتگاه، دسترسی به شهر فومن و روستای ماسوله، منطقه حفاظت شده گشت رودخان و سیاه مزگی، رودخانه پلنگ ور، غار خون فوشه، پارک جنگلی ماسوله و طبیعت سرسبز و جنگلی منطقه فومن امکان پذیر می باشد.

رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

سوئیت یک خوابه 2 نفره

سوئیت یک خوابه 2 نفره

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سوئیت یک خوابه 3 نفره

سوئیت یک خوابه 3 نفره

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سوئیت یک خوابه 4 نفره

سوئیت یک خوابه 4 نفره

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات مجتمع اقامتی سندی فومن

از جمله خدمات و امکانات هتل سندی ماکلوان می توان به پارکینگ، روم سرویس، اینترنت و ... اشاره نمود.


  • رستوران
  • اینترنت بی سیم
  • فضای سبز
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.

- رزرو نهایی و قطعی این مجتمع اقامتی تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

مجتمع اقامتی سندی فومن

مجتمع اقامتی سندی فومن هتل در فومن

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha