هتل آپارتمان شادناز 2 قشم

درباره هتل آپارتمان شادناز 2 قشم

هتل شادناز 2 یکی از هتل آپارتمانهای 2 ستاره جزیره قشم است. ساختمان این هتل 3 طبقه بوده و جمعا 9 واحد اقامتی با امکانات مناسب را در اختیار مسافرین قرار می دهد. هتل شادناز 2 از نظر موقعیت مکانی در موقعیت خوبی قرار گرفته و به دیدنی ها و بازارهای قشم دسترسی مناسبی دارد. همچنین هتل فاصله کمی با ساحل دارد.

رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق دوتخته

اتاق دوتخته

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سوئیت یکخوابه دونفره

سوئیت یکخوابه دونفره

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
آپارتمان دو خوابه 4 نفره

آپارتمان دو خوابه 4 نفره

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات هتل آپارتمان شادناز 2 قشم

هتل آپارتمان شادناز 2 با امکانات رفاهی مانند تلوزیون، یخچال، اینترنت و همچنین اپارتمانهای تمیز آماده ارائه خدمات اقامتی به مسافران است.


  • اینترنت بی سیم
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل آپارتمان تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل آپارتمان شادناز 2 قشم

هتل آپارتمان شادناز 2 قشم هتل آپارتمان در قشم

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha