هتل زاگرس اهواز

درباره هتل زاگرس اهواز

هتل زاگرس یک مهمانپذیر 3 ستاره است که در سال 1399 در کیانپارس اهواز افتتاح شده است. از مزایای این مجموعه اقامتی می‌توان به دسترسی آسان به رود کارون و پل طبیعت اهواز اشاره نمود. مهمانپذیر زاگرس اهواز در 4 طبقه و 28 باب اتاق با امکانات کامل و پرسنلی مجرب آماده پذیرایی از مسافران اهواز است.

هتل زاگرس اهواز تابحال 12 بار از این سایت رزرو شده و مشتریان ما آخرین بار دو تخته دابل هتل زاگرس اهواز را در روز جمعه ۳ فروردين ۱۴۰۳ بمدت 1 شب رزرو کرده اند. شما هم می توانید همین الان رزرو کنید! بهترین قیمت، ارزانترین قیمت رزرو هتل


رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

یک تخته

یک تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب
1,085,000
1,050,000 تومان
دو تخته دابل

دو تخته دابل

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب
1,800,000
1,740,000 تومان
دو تخته تویین

دو تخته تویین

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب
2,000,000
1,740,000 تومان
سه تخته

سه تخته

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب
2,400,000
2,050,000 تومان

امکانات هتل زاگرس اهواز


  • رستوران
  • اینترنت بی سیم

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل زاگرس اهواز

هتل زاگرس اهواز هتل در اهواز

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha