رزرو هتل برای تعطیلات عید نوروز 1403

مطابق هر سال، امسال نیز رزرو هتلهای ایران را برای نوروز 1403 انجام می دهیم و شما مسافر گرامی می توانید سفر نوروزی خود را از الان برنامه ریزی کنید و هتل مورد نظر خود را بصورت آنلاین از ایران بوکینگ رزرو کنید. توجه داشته باشید قیمت و ظرفیت هتلها در شهرهای مختلف از دوماه قبل از عید، به مرور باز می شود.

از هم اکنون می توانید هتلهای مورد نظر خود را بر اساس لیست زیر انتخاب و رزرو کنید. در حال حاضر فقط در شهرهایی که در لیست زیر می بینید امکان رزرو هتل برای عید نوروز را داریم اما ممکن است در روزهای آینده، هتلها و شهرهای جدیدی اضافه شود. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر بصورت تلفنی با کارشناسان ما تماس بگیرید و در صورت نیاز نام و شماره تلفن خود را در لیست انتظار برای رزرو هتل مورد نظر خود قرار دهید تا به محض باز شدن قیمت به شما اطلاع دهیم. این صفحه هر روز آپدیت می شود...

توجه داشته باشید قیمت برای رزرو هتل در تعطیلات عید قطعی است ولی ممکن است قیمت بصورت روزانه تغییر کند. بنابراین ملاک قطعی و نهایی شدن رزرو پرداخت هزینه می باشد. یعنی اگر رزرو شما تایید شده باشد و مبلغی پرداخت کرده باشید، در صورت افزایش قیمت در روزهای آینده، هیچ مبلغ اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد و همچنین در صورت کاهش قیمت نیز مبلغی به شما برگشت داده نخواهد شد.

بدلیل شرایط خاص تعطیلات عید، کلیه رزروهای پرداخت شده و قطعی شده، غیر قابل کنسل کردن است و در صورت کنسل نمودن مبلغی برگشت داده نمی شود. در هنگام رزرو نهایت دقت را داشته باشید.

مسافر گرامی لطفا توجه داشته باشید:

  • ظرفیت و قیمتهای رزرو عید بصورت لحظه ای تغییر می کند.
  • این صفحه بصورت منظم آپدیت می شود و هتلها و شهرهای جدید اضافه می شود.
  • برای رزرو تلفنی هتل در عید با شماره 25917070 تماس بگیرید.
  • رزرو تلفنی برای عید سریعتر و دقیقتر انجام می شود.
  • رزرو عید کنسلی ندارد!

رزرو بیشتر هتل ها در تعطیلات نوروز دارای محدودیت های خاصی است و بصورت پکیج های چند روزه قابل رزرو است. ممکن است هتلی فقط در روزهای خاصی ورود داشته باشد و اقامت باید از تعداد روزهای معینی بیشتر باشد.

بعنوان مثال هتل داد یزد بصورت پکیج های 3 روزه از 28 اسفند قابل رزرو کردن است. یعنی رزرو شما باید بصورت زیر باشد:

  • ورود در تاریخ 28 اسفند، 3 شب اقامت و خروج در تاریخ 2 فروردین
  • ورود در تاریخ 2 فروردین، 3 شب اقامت و خروج در تاریخ 5 فروردین
  • و به همین ترتیب ...

در شهرهای زیر می توانید برای عید هتل رزرو کنید