هتلهای نزدیک نمایشگاه بین المللی مشهد

7 مورد پیدا شد.

هتل هما 2 مشهد

هتل هما 2 مشهد هتل

5 ستاره

یکی دیگر از هتل های گروه هما، هتل 5 ستاره هما 2 مشهد که در میدان جانباز واقع شده و با امکانات کامل و تجهیزات مدرن روز آماده میزبانی از زائران و مسافران شهر مشهد است.

شروع قیمت از405,000 تومان
هتل پردیسان مشهد

هتل پردیسان مشهد هتل

5 ستاره

در یکی از بهترین مناطق آب و هوایی در جنوب غربی مشهد، هتل پردیسان مشهد، هتلی 5 ستاره با امکانات و تجهیزات کامل و مدرن آماده خدمت رسانی به مسافران و زائرین شهر مشهد مقدس است.

شروع قیمت از241,000 تومان
هتل هما 1 مشهد

هتل هما 1 مشهد هتل

5 ستاره

یکی از هتلهای 5 ستاره و با سابقه مشهد، هتل هما 1 یا هتل هایت سابق می باشد. این هتل پس از یک دهه، آماده پذیرائی از زائران و مجاوران حضرت امام رضا (ع) شده است.

شروع قیمت از390,000 تومان
هتل پارس مشهد

هتل پارس مشهد هتل

5 ستاره

هتل پارس مشهد در فضایی بدور از شلوغی های حرم و در نزدیکی تفرجگاه های طرقبه و شاندیز قرار دارد و دریاچه مصنوعی و فضای سبز اختصاصی این هتل، باعث شده مسافران اقامتی متفاوت را تجربه کنند.

شروع قیمت از305,000 تومان
هتل سی برگ مشهد

هتل سی برگ مشهد هتل

3 ستاره

از هتلهای شیک و تمیز مشهد است که علاوه بر موثعیت مکانی مناسب، دارای امکانات و خدمات خوبی نیز می باشد. این هتل در هشت طبقه، دارای 56 واحد اقامتی می باشد.

شروع قیمت از254,000 تومان
هتل خورشید تابان مشهد

هتل خورشید تابان مشهد هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای تازه تاسیس مشهد، هتل 4 ستاره خورشید تابان است. هتل خورشید تابان با فاصله کمتراز 10 دقیقه به حرم مفتخر است با ارائه بهترین خدمات میزبان گردشگران داخلی و خارجی باشد.

شروع قیمت از169,000 تومان
هتل توریست توس مشهد

هتل توریست توس مشهد هتل

4 ستاره

هتل توريست توس مشهد با داشتن 44 باب سوئیت ویلایی، سوئیت جونیور و سوئیت دوبلکس، رستوران ها و سالن های چند منظوره مجلل و با امکانات و تجهیزات مدرن آماده میزبانی از مسافران است.

شروع قیمت از219,000 تومان