هتلهای نزدیک نمایشگاه بین المللی مشهد

8 مورد پیدا شد.

هتل هما 2 مشهد

هتل هما 2 مشهد هتل

5 ستاره

یکی دیگر از هتل های گروه هما، هتل 5 ستاره هما 2 مشهد که در میدان جانباز واقع شده و با امکانات کامل و تجهیزات مدرن روز آماده میزبانی از زائران و مسافران شهر مشهد است.

شروع قیمت از1,850,000 تومان درخواست رزرو
هتل پردیسان مشهد

هتل پردیسان مشهد هتل

5 ستاره

در یکی از بهترین مناطق آب و هوایی در جنوب غربی مشهد، هتل پردیسان مشهد، هتلی 5 ستاره با امکانات و تجهیزات کامل و مدرن آماده خدمت رسانی به مسافران و زائرین شهر مشهد مقدس است.

شروع قیمت از2,015,000 تومان درخواست رزرو
هتل هما 1 مشهد

هتل هما 1 مشهد هتل

5 ستاره

یکی از هتلهای 5 ستاره و با سابقه مشهد، هتل هما 1 یا هتل هایت سابق می باشد. این هتل پس از یک دهه، آماده پذیرائی از زائران و مجاوران حضرت امام رضا (ع) شده است.

شروع قیمت از2,248,000 تومان درخواست رزرو
هتل پارس مشهد

هتل پارس مشهد هتل

5 ستاره

هتل پارس مشهد در فضایی بدور از شلوغی های حرم و در نزدیکی تفرجگاه های طرقبه و شاندیز قرار دارد و دریاچه مصنوعی و فضای سبز اختصاصی این هتل، باعث شده مسافران اقامتی متفاوت را تجربه کنند.

شروع قیمت از896,000 تومان درخواست رزرو
هتل نوین پلاس مشهد

هتل نوین پلاس مشهد هتل

5 ستاره

نوین پلاس یکی از هتلهای تازه تاسیس و 5 ستاره مشهد است که در سال 1400 افتتاح شده است. این هتل در خیابان شهید رفسنجانی قرار دارد و موقعیت مکانی این هتل موجب دسترسی آسان به طرقبه، شاندیز و باغ وحش پارک وکیل آباد گردیده است.

شروع قیمت از1,889,000 تومان درخواست رزرو
هتل سی برگ مشهد

هتل سی برگ مشهد هتل

3 ستاره

از هتلهای شیک و تمیز مشهد است که علاوه بر موثعیت مکانی مناسب، دارای امکانات و خدمات خوبی نیز می باشد. این هتل در هشت طبقه، دارای 56 واحد اقامتی می باشد.

شروع قیمت از1,164,000 تومان درخواست رزرو
هتل خورشید تابان مشهد

هتل خورشید تابان مشهد هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای تازه تاسیس مشهد، هتل 4 ستاره خورشید تابان است. هتل خورشید تابان با فاصله کمتراز 10 دقیقه به حرم مفتخر است با ارائه بهترین خدمات میزبان گردشگران داخلی و خارجی باشد.

شروع قیمت از1,359,000 تومان درخواست رزرو
هتل توریست توس مشهد

هتل توریست توس مشهد هتل

4 ستاره

هتل توريست توس مشهد با داشتن 44 باب سوئیت ویلایی، سوئیت جونیور و سوئیت دوبلکس، رستوران ها و سالن های چند منظوره مجلل و با امکانات و تجهیزات مدرن آماده میزبانی از مسافران است.

شروع قیمت از1,430,000 تومان درخواست رزرو