Logo تلفن رزرو

هتل های نزدیک تله کابین نمک آبرود

تله کابین و مجموعه تفریحی نمک آبرود در چالوس واقع شده و یکی از مقاصد اصلی گردشگری شمال می باشد.

هتلهای نمایش داده شده در این صفحه، نزدیکترین هتلها به تله کابین نمک آبرود هستند یا حداقل دسترسی مناسبی به تله کابین نمک آبرود دارند. برای انتخاب بهترین و نزدیکترین هتل، محل هتلها را در نقشه روبرو ببینید.

 1. هتل آزادی یا هایت چالوس

  هتل آزادی یا هایت چالوس

  هتل 5 ستاره پارسیان آزادی خزر یا هتل هایت سابق در شمال و در کنار دریای خزر و جنگل های شمال با مدرن ترین امکانات و فراهم نمودن موقعیت مناسب  تفریحات ساحلی و جنگلی، آماده ارائه خدمات اقامت به مسافرین شمال کشور و چالوس است.

  هتل پارسیان آزادی خزر یا هتل هایت خزر در کیلومتر 12 جاده در مقابل مجموعه تفریحی تلکابین نمک آبرود واقع شده و با 174 اتاق دوتخته و سه تخته بسیار زیبا و سوئیت رویال، سوئیت جونیور، اتاق کابانا، لابی بی نظیر و زیبا در طبقه همکف، بهترین گزینه برای اقامت شما در طول سفر به شمال است و حتی می توان آنرا بهترین هتل شمال نامگذاری کرد.

   آدرس: چالوس - روبروی تله کابین نمک آبرود

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 2. هتل کوروش چالوس

  هتل کوروش چالوس

  یکی از هلتهای شیک و تمیز چالوس، هتل کوروش است که با فراهم کردن امکانات کامل رفاهی و اقامتی توانسته است به یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در شمال تبدیل شود. در سال 1391 آخرین بازسازی ها و بهسازی ها روی هتل کوروش چالوس انجام شده است و از سه ستاره به 4 ستاره ارتقا یافته است. هتل دارای استخر، سونا، جکوزی، بیلیارد و الاچیق کنار استخر روباز است.

   آدرس: مازندران - کیلومتر 2 جاده چالوس به نوشهر - هتل کورش

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 3. هتل جهانگردی چالوس

  هتل جهانگردی چالوس

  یکی دیگر از اقامتگاههای گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی در چالوس و در نزدیکی پارک فین و کاخ چای خوران، با فراهم کردن امکانات اقامتی مناسب و تمیز میزبان مسافران شمال است. هتل جهانگردی چالوس در منطقه زیبا و سرسبز جنگل فین در مسیر جاده کندوان و ۵ کیلومتری شهر چالوس و در محیطی پوشیده از درختان جنگلی به مساحت ۶ هکتار واقع شده است.

   آدرس: مازندران - کیلومتر ۵ جاده چالوس به کرج - مقابل پارک فین - مجتمع جهانگردی چالوس

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 4. هتل ونوس پلاس چالوس

  هتل ونوس پلاس چالوس

  بار دیگر در شمال کشور و در منطقه توریستی نمک ابرود، شاهد احداث یک هتل 5 ستاره و شیک بنام ونوس پلاس هستیم که از تابستان سال 96 شروع بکار نموده و بزودی با ظرفیت کامل اقامتی در خدمت مسافران چالوس خواهد بود. هتل ونوس پلاس یک ساختمان 13 طبقه است که در منطقه نمک آبرود و درمیان جنگلهای شمال واقع شده و نمای بسیار زیبایی از کوه و جنگل را در اختیار مسافران قرار می دهد. این هتل با تله کابین نمک آبرود فقط 1500 متر فاصله دارد.

   آدرس: مازندران - چالوس - شهرک توریستی نمک آبرود - روبروی رستوران آبشار - هتل ونوس پلاس

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل