هتلهای نزدیک خیابان نواب صفوی مشهد

11 مورد پیدا شد.

هتل آرمان مشهد

هتل آرمان مشهد هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای تازه تاسیس مشهد، مجموعه اقامتی، اداری و تفریحی آرمان است. این مجموعه یک مجتمع اقامتی، تجاری و مسکونی با کلیه ابنیه، تاسیسات و تجهیزات لازم برای پاسخگویی به نیاز مسافران مشهد است.

شروع قیمت از945,000 تومان درخواست رزرو
هتل سی نور مشهد

هتل سی نور مشهد هتل

5 ستاره

در مجاورت بازار رضا، هتل 5 ستاره سی نور مشهد را می توانید ببینید که یکی از بهترین هتلهای مشهد بوده و برای کسانی که می خواهند هم به حرم نزدیک باشند، هم به بازار مشهد بهترین انتخاب است.

شروع قیمت از1,685,000 تومان درخواست رزرو
هتل جواد مشهد

هتل جواد مشهد هتل

4 ستاره

یکی از نزدیکترین هتلهای مشهد به حرم امام رضا (ع) هتل جواد است که علاوه بر ویژگی نزدیکی به حرم، فراهم کردم امکانات کامل اقامتی آنرا به یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در مشهد تبدیل کرده است.

شروع قیمت از1,600,000 تومان درخواست رزرو
هتل اترک مشهد

هتل اترک مشهد هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای نزدیک به حرم و تمیز مشهد، هتل 4 ستاره اترک است. هتل اترک با فاصله کمتر از 3 دقیقه به حرم با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی توانسته به یکی از گزینه های مناسب برای مسافران تبدیل شود.

شروع قیمت از2,950,000 تومان درخواست رزرو
هتل رضویه مشهد

هتل رضویه مشهد هتل

3 ستاره

هتل رضویه یکی از هتلهای 3 ستاره تاپ مشهد است که در فاصله نزدیکی نسبت به حرم و بازار رضا قرار دارد، بطوریکه یک درب آن به حرم و درب دیگر به بازار رضا باز می شود.

شروع قیمت از1,575,000 تومان درخواست رزرو
هتل سهند مشهد

هتل سهند مشهد هتل

3 ستاره

هتل سهند یکی از هتلهای 3 ستاره تاپ مشهد است که کیفیت بسیار بالایی دارد و با توجه به موقعیت مکانی خود که در کنار حرم واقع شده، می تواند یکی از گزینه های مناسب برای رزرو هتل در مشهد باشد.

شروع قیمت از1,695,000 تومان درخواست رزرو
هتل کیانا مشهد

هتل کیانا مشهد هتل

4 ستاره

هتل کیانا یکی از بهترین هتلهای 4 ستاره مشهد بوده و یکی از نزدیکترین هتلها به حرم است. این هتل در خیابان امام رضا 2 قرار دارد و چند دقیقه بیشتر با حرم فاصله ندارد.

شروع قیمت از2,390,000 تومان درخواست رزرو
هتل حیات شرق مشهد

هتل حیات شرق مشهد هتل

3 ستاره

هتل حیات شرق مشهد یکی از بزرگترین و لوکس ترین هتل آپارتمانهای مشهد است که در فاصله 300 متری حرم امام رضا قرار دارد. فاصله تا حرم بصورت پیاده فقط 15 دقیقه است. این هتل در سال 1394 افتتاح شده است.

شروع قیمت از1,598,000 تومان درخواست رزرو
هتل آپارتمان سروش مشهد

هتل آپارتمان سروش مشهد هتل

3 ستاره

از هتل آپارتمانهای نزدیک حرم مشهد است که در ضلع شرقی حرم واقع شده و امکانات خوبی برای اقامت دارد. فاصله هتل سروش با حرم حدود 250 متر است و مسافران می توانند با پای پیاده به حرم دسترسی داشته باشند.

شروع قیمت از1,620,000 تومان درخواست رزرو
هتل آپارتمان ملل مشهد

هتل آپارتمان ملل مشهد هتل

1 ستاره

هتل آپارتمان ملل مشهد یکی از واحدهای نمونه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشد که با فاصله ای کمتر از 5دقیقه تا حرم با کادری مجرب افتخار پذیرایی از میهمانان محترم را دارد .

شروع قیمت از965,000 تومان درخواست رزرو
هتل اطلس مشهد

هتل اطلس مشهد هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای با سابقه و قدیمی مشهد که در کنار حرم امام رضا (ع) واقع شده است، هتل اطلس است. این هتل سه ستاره دو ساختمان شمالی و جنوبی دارد و جمعا شامل 200 واحد اقامتی است.

شروع قیمت از1,615,000 تومان درخواست رزرو