هتلهای نزدیک خیابان طبرسی مشهد

7 مورد پیدا شد.

هتل آرمان مشهد

هتل آرمان مشهد هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای تازه تاسیس مشهد، مجموعه اقامتی، اداری و تفریحی آرمان است. این مجموعه یک مجتمع اقامتی، تجاری و مسکونی با کلیه ابنیه، تاسیسات و تجهیزات لازم برای پاسخگویی به نیاز مسافران مشهد است.

شروع قیمت از945,000 تومان درخواست رزرو
هتل سی نور مشهد

هتل سی نور مشهد هتل

5 ستاره

در مجاورت بازار رضا، هتل 5 ستاره سی نور مشهد را می توانید ببینید که یکی از بهترین هتلهای مشهد بوده و برای کسانی که می خواهند هم به حرم نزدیک باشند، هم به بازار مشهد بهترین انتخاب است.

شروع قیمت از1,685,000 تومان درخواست رزرو
هتل اترک مشهد

هتل اترک مشهد هتل

4 ستاره

یکی از هتلهای نزدیک به حرم و تمیز مشهد، هتل 4 ستاره اترک است. هتل اترک با فاصله کمتر از 3 دقیقه به حرم با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی توانسته به یکی از گزینه های مناسب برای مسافران تبدیل شود.

شروع قیمت از2,950,000 تومان درخواست رزرو
هتل دیپلمات مشهد

هتل دیپلمات مشهد هتل

3 ستاره

هتل دیپلمات یکی از بهترین هتلهای 3 ستاره مشهد است که خدمات و کیفیت آن کمی از هتلهای 5 ستاره ندارد. این هتل علاوه بر نزدیکی به حرم، در طرح ترافیک نیست و دقیقا در نزدیکی ایستگاه راه آهن است.

شروع قیمت از1,040,000 تومان درخواست رزرو
هتل مدینه الرضا مشهد

هتل مدینه الرضا مشهد هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره و تازه تاسیس مدینه الرضا مشهد هم اکنون به بهره برداری رسیده و آماده ارائه خدمات اقامتی با بالاترین کیفیت ممکن به مسافران مشهد است. هتل مدینه الرضا که در فاصله نزدیک حرم (150 متر) قرار دارد.

شروع قیمت از2,536,000 تومان درخواست رزرو
هتل کوثر ناب مشهد

هتل کوثر ناب مشهد هتل

5 ستاره

هتل کوثر ناب در نزدیکی حرم مطهر امام رضا و در حاشیه بلوار تازه تاسیس امیرالمومنین با 51 باب واحد لوکس شامل رویال سوییت، سوییت دو خوابه، پریمیر سوییت و ... آماده میزبانی مسافران مشهد است.

شروع قیمت از366,000 تومان درخواست رزرو
هتل سراج مشهد

هتل سراج مشهد هتل

3 ستاره

هتل سراج یکی از هتلها 3 ستاره خوب مشهد است که در فاصله 8 دقیقه ای از حرم قرار دارد. ساختمان هتل دارای 6 طبقه اقامتی و 3 طبقه خدماتی با ظرفیت 180 میهمان می باشد.

شروع قیمت از830,000 تومان درخواست رزرو