نظرات مسافران درباره هتل الوند 1 قشم

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل الوند 1 قشم را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

از هتلهای 3 ستاره و خوب قشم است که در سال 1392 تاسیس شده است و ظرفیت 70 مسافر را دارد. هتل الوند یکی از هتلهای شیک و مجلل قشم می باشد و امکانات کامل اقامتی و رفاهی آن، آنرا به یکی از گزینه های مناسب برای اقامت در قشم تبدیل کرده ... ادامه

میانگین امتیاز 4 مسافر

9.50 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 4 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

جمعه 15 شهريور 1398

امتیاز 5

من به همراه همسرم سه شب در این هتل اقامت داشتیم . کل اتاقهای هتل بازسازی شده و تمام لوازم نو شده و خیلی تمیزه پرسنل مودب و کار بلد . بهتون پیشنهاد میکنم حتما از رستورانش هم استفاده کنید چون تو قشم رستوران خوب کم پیدا میشه .

دوشنبه 5 آذر 1397

امتیاز 4

هتل بسیار تمیز بود آرامش خوبی داشت فقط سرویس بهداشتی کوچک و شیر آب مشکل داشت . در کل هتل بسیار خوبی بود

جمعه 25 اسفند 1396

امتیاز 5

هتل خیلی تمیز بود . پرسنل مودب و کار بلد . پیشنهاد میکنم حتما" از رستورانش هم استفاده کنید . به ما خیلی خوش گذشت . مخصوصا" گشت جزیره که با ماشین هتل رفتیم .

پنجشنبه 17 دی 1394

امتیاز 5

با سلام. به جرات میتونم بگم که هتل الوند جزء هتلهای برتره هتل بسیار مرتب و شیک با کارکنان خیلی خوب..رستوران تمیز با گارسونهای کار بلد و با سواد.بسیار عالی و شیک هست این هتل.من هیچ نقصی تو مدت 5 شب اقامت تو این هتل ندیدم.اتاقهای بسیار مرتب و تمیز با لابی که خیلی شیک وقشنگ بود خلاصه همه چی عالی بود من پیشنهاد میکنم که شما هم حتمأ سر بزنید

هتل الوند 1 قشم

هتل الوند 1 قشم هتل در قشم

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی