Logo تلفن رزرو

نظرات درباره هتل آنا قشم

نظر مردم و نقد و بررسی

2 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

تجربه خود را بنویسید


اگر قبلا تجربه اقامت در هتل آنا قشم را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

هتل آپارتمان آنا 3 ستاره، یکی از مجلل ترین هتل ها در جزیره قشم با فاصله زمانی 5 دقیقه به مراکز تجاری و درمانی و 10 دقیقه با دریا قرار گرفته است. هتل آپارتمان آنا قشم دارای پنج طبقه می باشد که با برخورداری از 24 واحد آپارتمان و 2 آسانسور، آماده پذیرایی از مهمانان داخلی و خارجی ... ادامه

نظر و تجربه اقامت مسافران در هتل آنا قشم

امکان رزرو هتل آنا قشم از طریق ما درحال حاضر وجود ندارد. برای رزرو آنلاین هتل آنا قشم می توانید مستقیم با شماره تلفن هتل تماس بگیرید.
اما ...
امکان رزرو بسیاری از هتل های برتر و تاپ ایران با تخفیف ویژه در این سایت فراهم شده است. شما می توانید با هزینه ای پایین در یکی از بهترین هتلهای قشم اقامت کنید. هتلهای پیشنهادی ما برای رزرو هتل در قشم را ببینید.

اینجا کلیک کنید: لیست هتلهای پیشنهادی قشم

نظر و تجربه مسافران درباره هتل آنا قشم

2 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند.
يکشنبه 3 ارديبهشت 1396 - امتیاز: 4

یک شب اول اردیبهشت با همسر ودخترم درهتل آنا اقامت داشتیم از پرسنل مودب هتل آنا بخصوص مسئول پذیرش آقا که متاسفانه اسم شریفشان را فراموش کردم کمال تشکر را دارم اگر قشم بریم آنا اقامت میکنیم
جمعه 5 دی 1393 - امتیاز: 4

ما یک خانواده 5 نفره هستیم که درتاریخ 2 تا 4 دیماه در هتل آنا اقامت داشتیم.همه چیز عالی بود. اتاق ها بسیار تمیز و برخورد پرسنل بسیار خوب بود. پیشنهاد میکنم اگر قصد مسافرت به قشم را دارید حتما به این هتل سری بزنید.
  1. 1

نظر یا تجربه اقامت خود را بنویسید