نظرات مسافران درباره هتل سنتی ددمان زنجان

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل سنتی ددمان زنجان را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

هتل سنتی ددمان در واقع یک خانه قدیمی با قدمت 200 سال در زنجان است که اکنون پس از بازسازی تبدیل به یک اقامتگاه بومگردی زیبا و سنتی با 11 اتاق شده است. این اقامتگاه در نزدیکی میدان انقلاب زنجان که یکی از محله های قدیمی شهر است واقع شده و نزدیک به مراکز تجاری و تفریحی از جمله ... ادامه

میانگین امتیاز 3 مسافر

8.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 3 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401

امتیاز 3

هتلی بسیار بسیار عاااالی. پرسنل عالی.خدمات عالی. صبحانه مرتب و تمیز. اگر روزی بازم گذرم به زنجان افتاد حتما ددمان را انتخاب میکنم

شنبه 26 تير 1400

امتیاز 5

تاریخی، یعنی در زمان سفر میکنی، تمیز، دنج، زیبا، پرسنل خوش خلق، صبور، مهربان، قیمت فوق العاده مناسب، فقط خود هتل نهار و شام نداره، باید سفارش بدی از بیرون بیارن.

پنجشنبه 28 شهريور 1398

امتیاز 4

فضای ارام با این که مرکز شهر بود حس سنتی محیط باعث ارامش بود برخورد پرسنل عالی فضای تمیز اما متاسفانه اتاق ها خیلی کوچیکه و نداشتن پارکینگ تنها نقص این هتل بود صبحانه در حد هتل پنج ستاره ای که گفته میشه اصلا نیس.

هتل سنتی ددمان زنجان

هتل سنتی ددمان زنجان اقامتگاه بومگردی در زنجان

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی