Logo تلفن رزرو

نظرات درباره هتل گوتکه مال سمنان

نظر مردم و نقد و بررسی

اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

تجربه خود را بنویسید


اگر قبلا تجربه اقامت در هتل گوتکه مال سمنان را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

اولین هتل 5 ستاره شهر سمنان با نام هتل گوت که مال امسال (1394) افتتاح شده است و آماده ارائه خدمات اقامتی به مسافران است. گوتکه مال در زبان محلی به سیاه چادر محلی اطلاق می شود. این مجموعه علاوه بر هتل 5 ستاره، شامل پارک آبی نیز می باشد. مجموعه بزرگ هتل 5 ستاره و پارک آبی گوت که ... ادامه

نظر و تجربه اقامت مسافران در هتل گوتکه مال سمنان

امکان رزرو هتل گوتکه مال سمنان از طریق ما درحال حاضر وجود ندارد. برای رزرو آنلاین هتل گوتکه مال سمنان می توانید مستقیم با شماره تلفن هتل تماس بگیرید.
اما ...
امکان رزرو بسیاری از هتل های برتر و تاپ ایران با تخفیف ویژه در این سایت فراهم شده است. شما می توانید با هزینه ای پایین در یکی از بهترین هتلهای سمنان اقامت کنید. هتلهای پیشنهادی ما برای رزرو هتل در سمنان را ببینید.

اینجا کلیک کنید: لیست هتلهای پیشنهادی سمنان

نظر و تجربه مسافران درباره هتل گوتکه مال سمنان

هنوز کسی تجربه اقامت خود در این هتل را ثبت نکرده است!

نظر یا تجربه اقامت خود را بنویسید