نظرات مسافران درباره هتل بزرگ زنجان

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل بزرگ زنجان را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

یکی از بهترین هتلهای زنجان هتل 4 ستاره بزرگ زنجان است که دقیقا در اولین میدان ورودی آزادراه تهران-زنجان قرار گرفته و با موقعیت مناسب خود و با امکانات کامل اقامتی آماده میزبانی از مسافران شمالغرب ایران است. این هتل در منطقه ای کوهستانی و جنگلی واقع شده و با دارا بودن 42 ... ادامه

میانگین امتیاز 3 مسافر

7.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 3 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

چهارشنبه 12 اسفند 1394

امتیاز 4

من يكبار به اين هتل رفتم و هتل مناسبيه به نظر من دكوراسيون هتل نقش زيادي در روحيه مسافر داره كه واقعا از اين نظر هتل بزرگ زنجان سنگ تموم گذاشته. در مورد پرسنل و رفتارشون كاملا راضي بودم البته مردم زنجان كلا انسانهاي آرومي هستند. در مورد غذا من فقط از صبحانه كه رايگان بود استفاده كردم كه واقعا متنوع و لذيذ بود. از نظر دسترسي هم ميشه گفت تو جاي خوب شهر كه همون وروديه زنجانه واقع شده البته زنجان شهر بزرگي نيست و زياد ذهنتون معطوف مكان هتل نكنيد. در كل تو استان زنجان از اين هتل مناسبتر نمي تونيد پيدا كنيد من باقي هتلهاي زنجان ديدم .(به استثناء هتل جانگردي كه هيچ وقت جا نداره؟؟) از نظر من واقعا نميشه اسم هتل روشون گذاشت.

شنبه 24 مرداد 1394

امتیاز 3.5

با سلام.به نظرم امکانات هتل نسبت به قیمت دریافتی (حتی با احتساب تخفیف) پایینتر است. یکی از ایراد بزرگ هتل عدم سرویس دهی به اتاق هاست :1- خالی بودن جعبه دستمال کاغذی با وجود اینکه درخواست تعویض شد و بی نتیجه بود 2- اتاق دو تخته با یک کاناپه تختخواب شو را به جای سه تخته معرفی و به ما دادند.

چهارشنبه 22 بهمن 1393

امتیاز 3

با سلام متاسفانه هتل های زنجان هیچ وقت نتوانستند جای هتلهای تهران و کلان شهرها را بگیرند حیف است که زنجان با هوای خوب و موقعیت خوب و وسعت زیاد زمین ها و قیمت ارزان زمین ها نتواند هتلی به اندازه و کیفیت هتل های تهران و کلان شهرها داشته باشد

هتل بزرگ زنجان

هتل بزرگ زنجان هتل در زنجان

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی