نظرات مسافران درباره هتل اصفهان اصفهان

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل اصفهان اصفهان را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

هتل اصفهان یکی از هتلهای 3 ستاره با سابقه اصفهان است که در سال 92 بازسازی شده و اکنون با امکانات کامل اقامتی در خدمت مسافران است. این هتل در فاصله 100 متری زاینده رود در مرکز شهر قرار گرفته و به دیدنیهای اصفهان دسترسی مناسبی ... ادامه

میانگین امتیاز 1 مسافر

6.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

دوشنبه 4 ارديبهشت 1402

امتیاز 3

سلام اتاق‌ هتل و ملحفه ها تمیز بود. برخورد پرسنل خوب بود ولی متآسفانه سرویس بهداشتی در اتاق اصلآ مناسب نبود. توالت فرنگی اندازه استاندارد نداشت و برای بزرگسالان بسیار کوچک بود. روشویی موجود در حمام بسیار کهنه و قدیمی است بطوری که جرم های قدیمی اطراف شیرآب روشویی به وضوح قابل دید و پاک نشده بود. همچنان شیر آب روشویی شکسته و غیر استاندارد بود. در صورتی که معایب سرویس بهداشتی اتاق ها برطرف و مجددآ نوسازی و استاندارد شود هتل فوق را می‌توان به عنوان یکی از هتل های سه ستاره استاندارد و خیلی خوب معرفی کرد.

هتل اصفهان اصفهان

هتل اصفهان اصفهان هتل در اصفهان

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی