Logo تلفن رزرو

نظرات درباره هتل سینگو قشم

نظر مردم و نقد و بررسی

1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

تجربه خود را بنویسید


اگر قبلا تجربه اقامت در هتل سینگو قشم را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

کسانی که برای خرید به قشم مراجعه می کنند، یکی از بازارهای اصلی آنها بازارهای درگهان است. اگر برای این دسته از مسافران بخواهیم هتلی برای رزرو معرفی کنیم، شاید یکی از بهترین گزینه ها هتل سینگو قشم باشد چون این هتل در طبقه دوم یکی از بازارهای درگهان با نام مجتمع تجاری دریا ... ادامه

نظر و تجربه اقامت مسافران در هتل سینگو قشم

رزرو هتل سینگو قشم


از تاریخ:
به مدت: شب

نظر و تجربه مسافران درباره هتل سینگو قشم

1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند.
چهارشنبه 15 فروردين 1397 - امتیاز: 4

در کل هتل خوبی بود. با توجه با سه ستاره بودنش از خیلی از سه ستاره ها بهتر بود. من که از 4 شب اقامتم راضیم، فقط چند تا ایراد جزئی داشت مثلا 20 کیلومتر از قشم دور بود چون در درگهانه این هتل و وقت صبحانه هم اصولا باید تا 10.30 می بود ولی 9.30 تموم میشد. فست فود پایین هتل رو هم نپسندیدم. ویوی اتاق هم خوب نبود و سرو صدای بیرون به راحتی از اتاق شنیده میشد. ولی من از این هتل راضیم.
  1. 1

نظر یا تجربه اقامت خود را بنویسید