نظرات مسافران درباره هتل ستاره اصفهان

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل ستاره اصفهان را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

هتل ستاره اصفهان با محیطی آرام و دلپذیر در فاصله ای نزدیک به جاذبه های تاریخی و دیدنی اصفهان، با امکانات مناسب، آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران گرامی شهر اصفهان است. هتل ستاره اصفهان در 6 طبقه بنا شده است و با دارا بودن 52 اتاق و سوئیت، سفره خانه سنتی، رستوران و ... ادامه

میانگین امتیاز 3 مسافر

8.33 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 3 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

يکشنبه 26 آذر 1402

امتیاز 5

بسیار پرسنل مودب و عالی دسترسی عالی به اماکن تاریخی و غذای عالی و بسیار سریع درب اتاق سرو میشود و تمیز و مرتب تشکر ویژه از کلیه پرسنل

جمعه 24 شهريور 1396

امتیاز 3

با در نظر گرفتن 3 ستاره بودن این هتل, در مجموع خوب بود. صبحانه خوب بود. موقعیت هتل خوب بود. نظافت اتاق به خوبی صورت نمی گرفت و ما اصلا راضی نبودم , به نظر من بیشترین نقطه ضعف هتل همین مورد بود. در مجموع متوسط رو به خوب بود.

دوشنبه 4 شهريور 1392

امتیاز 4.5

به نسبت 3 ستاره بودن امکانات مناسبی داره، هتل آرومیه و در کل ما مشکلی نداشتیم، اگر هتل های 5 ستاره یا 4 ستاره رو بخاطر قیمت های بالا نمیتونید برید من این هتل رو توصیه می کنم پشیمون نمی شید.

هتل ستاره اصفهان

هتل ستاره اصفهان هتل در اصفهان

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی