نظرات مسافران درباره هتل زاگرس بروجرد

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل زاگرس بروجرد را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

تا این تاریخ بهترین هتل لرستان هتلی با نام زاگرس است که با 4 ستاره کیفیت در شهر بروجرد واقع شده و پذیرای مسافران و میهمانان این خطه از ایران است. هتل زاگرس بروجرد بر فراز تپه ای زيبا در کنار درياچه و آبشار مصنوعی مجتمع گردشگری چغا واقع شده ... ادامه

میانگین امتیاز 2 مسافر

9.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 2 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

پنجشنبه 9 تير 1401

امتیاز 4

لوکیشن عالی و با صفا ولی امکانات هتل ضعیف . برخورد کارکنان ضعیف و اغلب عبوس و ناراحت بودند . مبلمان هتل کهنه و سرویسها نیاز به نو سازی داشتند. پنجره ها توری نداشتند وسایل مصرفی مثل شامپو و حوله و....کافی و خوب بود. پارکینگ خوب بود. صبحانه بد نبود . سرمایش اتاق مطلوب بود کلا از هتل زاگرس بر بام پاریس کوچولو توقع خیلی بالاتر بود.

يکشنبه 25 فروردين 1398

امتیاز 5

ما از طرف مدرسه برای جشن فارغ التحصیلی به اینجا رفتیم و واقعا حال داد به شما هم این پیشنهاد رو میکنم تا حتما این را تجربه کنید .

هتل زاگرس بروجرد

هتل زاگرس بروجرد هتل در بروجرد

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی