هتل در کرج و اطراف تهران

اگر بخواهید از تعطیلات آخر هفته نهایت استفاده را ببرید و از دود و ترافیک تهران فرار کنید و به مسافرت بروید و از طرفی این مسافرت یک یا دو روزه باشد، یکی از بهترین انتخابها مناطق بکر و طبیعت دیدنی اطراف تهران و کرج است. پیست دیزین، جاده زیبای چالوس، کوههای شمال تهران و ...

در این بخش هتلهای این مناطق را لیست کرده ایم تا بتوانید قبل از مسافرت کوتاه خود، هتل مورد نظر را رزرو کنید و با خیالی آسوده از تعطیلات خود لذت ببرید!

هتل نمکی خورشید دماوند

هتل نمکی خورشید دماوند هتل

1 ستاره

هتل نمکی خورشید، یکی از خاص ترین هتلهای ایران است که در مزرعه گردشگری خورشید در 18 کیلومتری شهر دماوند قرار دارد. این هتل تماما از سنگ نمک سفید و رنگی ساخته شده است و در مزرعه ای بزرگ با تمام امکانات قرار دارد.

شروع قیمت از900,000 تومان
هتل جهانگردی دیزین

هتل جهانگردی دیزین هتل

4 ستاره

در بین کوه های رشته کوه البرز در مسیر زیبای جاده چالوس، بعد از دوراهی گچسر، هتلی 4 ستاره با نام هتل جهانگردی دیزین واقع شده است که با امکانات کامل مانند رستوران و کافی شاپ، مسیر کوهپیمایی، زمین تنیس و ... در خدمت مسافران است.

شروع قیمت از1,259,000 تومان
هتل گاجره جاده چالوس

هتل گاجره جاده چالوس هتل

3 ستاره

مجتمع رفاهی و آموزشی هتل بزرگ گاجره یکی از بزرگترین مجموعه های اقامتی اطراف تهران (جاده چالوس، دیزین) است که از چندین ساختمان اقامتی، آموزشی، تفریحی و ... تشکیل شده است.

شروع قیمت از2,100,000 تومان
هتل مرمر کرج

هتل مرمر کرج هتل

2 ستاره

هتل مرمر یک هتل 2 ستاره تاپ و اولین و قدیمی ترین هتل کرج است و با تجربه و قدمتی دیرینه آماده خدمت رسانی به مسافرین گرامی می باشد. این هتل در سال 1355 افتتاح و در سال 1395 بازسازی شده است.

شروع قیمت از565,000 تومان
هتل امیرکبیر کرج

هتل امیرکبیر کرج هتل

2 ستاره

هتل امیرکبیر یک هتل 2 ستاره باسابقه و قدیمی در کرج است که در سال 1395 بازسازی شده و اکنون با بیش از 49 واحد اقامتی با امکانات کامل در خدمت مسافران است.

شروع قیمت از1,700,000 تومان